طاها بهبهانی: سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران می‌تواند مخاطبان زیادی را جذب کند

طاها بهبهانی هنرمند نقاش و مجسمه‌ساز پیشکسوت معتقد است؛ سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران می‌تواند تحول در جامعه ایجاد کند و مخاطبان زیادی را جذب کند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، طاها بهبهانی درباره برگزاری نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران گفت: سمپوزیوم‌های مجسمه‌سازی باید به متریال‌های دیگر از جمله چوب هم توجه کند و سمپوزیوم‌هایی در این زمینه برگزار شود زیرا ما در همه زمینه‌ها و متریال‌ها نیاز به برگزاری سمپوزیوم داریم.

بهبهانی در ادامه بیان کرد: برای بهتر شدن و تاثیرگذاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران باید از افراد با صلاحیت در این حوزه استفاده کنیم و با مشورت و همکاری آنها سمپوزیوم را برگزار کنیم زیرا کار باید به دست کاردان سپرده شود.

وی افزود: در سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران برخلاف سایر سمپوزیوم‌های بین المللی به موضوع آموزش توجه می‌شود که این موضوع خوب است؛ زیرا در هیچ سمپوزیومی مقوله آموزش وجود ندارد و این موضوع برای دانشجویان خوب است.

این مجسمه‌ساز در ادامه تاکید کرد: سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران اگر به درستی برگزار شود می‌تواند تحول در جامعه ایجاد کند و مخاطبان زیادی را جذب کند مهم این است که از راه درست پیش رویم.

طاها بهبهانی در پایان گفت: به نظر من سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران در جذب مخاطب آثار هنری موفق عمل کرده است و می‌تواند موفق‌تر هم باشد.

نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران تا 4 آذرماه در منطقه گردشگری عباس آباد، مجاور بوستان نوروز در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • شهرهای ایران از چه زمانی زندگی شبانه را تجربه کرده‌اند؟ چه تفاوتی میان زندگی شبانه در تهران پیش و پس از انقلاب وجود دارد؟ آیا زندگی شبانه شهری در ادبیات ایران جایگاهی داشته است؟ نسبت…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه