عباس مشهدی‌زاده: برگزاری سمپوزیوم تهران بدون وقفه باشد

عباس مشهدی‌زاده مجسمه‌ساز پیشکسوت می گوید سمپوزیوم مجسمه‌سازی نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و به روز است و نباید در روند آن وقفه ایجاد شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ عباس مشهدی‌زاده هنرمند مجسمه‌ساز درباره سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران گفت: نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران پس از یک سال وقفه در حال برگزاری است که به نظرم نباید در برگزاری سالیانه این سمپوزیوم‌ وقفه ایجاد شود زیرا سمپوزیوم تهران مخاطبان خودش را دارد و باید به صورت مداوم برگزار شود.

مشهدی‌زاده در ادامه بیان کرد: سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران توانسته تحول ایجاد کند و مخاطبان زیادی را جذب کند پس بهتر است با هدفمندی پیش رویم تا موفقیت صد در صدی داشته باشد.

این هنرمند پیشکسوت تاکید کرد: سمپوزیوم مجسمه‌سازی نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و به روز است که افراد با صلاحیت باید بیش‌تر در این حوزه فعال باشند تا سمپوزیوم‌ها به بهترین نحو برگزار شود.

عباس مشهدی زاده در پایان گفت: سمپوزیوم مجسمه‌سازی نباید فقط به متریال سنگ توجه کند بلکه باید از متریال‌های دیگر از جمله چوب نیز استفاده کنیم تا مخاطبان آثار هنری با همه متریال‌ها آشنا شوند و با آگاهی بتوانند هنر را انتخاب کنند.

نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران تا 4 آذرماه در منطقه گردشگری عباس آباد، مجاور بوستان نوروز در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کارفرما: معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی مشاور: شرکت طراحان نورپردازان ایده مطالعه شهرسازی از دوران گذشته، به ویژه شهرسازی در ایران بعد از اسلام، گویای آن است که همواره میدان مانند دیگر عناصر موثر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه