دکتر برزین ضرغامی:

همزمان با هفته وحدت شهر میزبان سیره اخلاق نبوی شد

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت و ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق(ع) و قرارگیری در ایام ربیع الاول اکران‌هایی از 12 تا 17 ربیع الاول با عنوان «سرمشق جاودانه ادب و اخلاق» در سطح شهر اجرا شده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، ضرغامی با اعلام این خبر اظهار داشت: سعی شده تا گزیده‌ای از آداب رفتار اجتماعی و خانوادگی رسول الله (ص) را که در جامعه ما کاربرد دارد را اکران کنیم و به نوعی بتوانیم سیره رسول الله (ص) را در شهر بازتاب دهیم.
ضرغامی با بیان این مطلب ادامه داد: این اتفاق بر این اساس رخ داده است که علاوه بر کارهای زیباشناسی در شهر کار عملی‌ای در شهر انجام داده باشیم، یعنی به گونه‌ای رفتار کرده باشیم که از سیره رسول الله (ص) به نیکی یاد شود.
وی افزود: این اکران‌ها در قالب بیلبورد، تابلو، بنر و ... در بیشتر از 400 نقطه در شهر نصب شده و تا امروز بازتاب بسیار خوبی هم داشته است و تا 18 ربیع الاول مصادف با 24 آبان ماه در شهر باقی خواهد ماند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • زیبایى هاى شمیران (ارزشهاى مکانى-عناصر هویتى)عکس: رضا شکوریسال چاپ: 1396 واژه شمیران به منطقه نسبتاً وسیعى در کوهپایه هاى توچال که در شمال محدوده تهران واقع شده است اطلاق مى شود. این کتاب قصد دارد…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه