مدیرعامل خانه هنرمندان:

تهران نیازمند مجسمه های عظیم است

مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان در مراسم افتتاحیه نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، گفت: باید در شهر تهران مجسمه های عظیم نصب شود.
 

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، رجبی معمار ادامه داد: از دوران کودکی دو مجسمه میدان حر و میدان دربند در خاطرم هست که آثار بسیار به یادماندنی هستند و در سال های اخیر هم مجسمه میدان مادر اثر بسیار ماندگاری در اذهان بوده است. ما برای شهر تهران علیرغم مجسمه های بسیاری که ساخته و نصب شده است، نیازمند مجسمه هایی عظیم و هنرمندانه برای میادین بزرگ شهر هستیم که با توده مردم ارتباط برقرار کند.
وی افزود: این سمپوزیوم را شهرداری برگزار می کند بنابراین اولین هدف گذاری باید ارتباط با توده مردم باشد و برای جمعیت ۱۰ میلیونی تهران مجسمه ساخته شود.
نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه سازی از ۱۱ آبان تا ۴ آذرماه در منطقه گردشگری عباس آباد، مجاور بوستان نوروز برگزار می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • زبان منظر نویسنده: آن ویستون اسپیرن مترجم: دکتر سید حسین بحرینی و دکتر بهناز امین‌زاده در دهه‌های اخیر، مباحث زبان‌شناسی در فلسفه، توسعه چشمگیری داشته و به موازات آن استفاده از زبان‌شناسی کاربردی در زمینه‌های…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه