مدیرعامل سازمان نوسازی اراضی عباس آباد:

نصب ۶۰ مجسمه از مشاهیر ایران در اراضی عباس آباد

سید محمدحسین حجازی مدیرعامل سازمان نوسازی عباس آباد در مراسم افتتاحیه نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران گفت: اراضی عباس آباد به تازگی به سازمان گردشگری جهانی پیوسته و به عنوان یک منطقه جهانی قرار است اتفاقات بزرگی را در حوزه فرهنگ و هنر رقم بزند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، وی درباره سمپوزیوم مجسمه‌سازی هم گفت: این سمپوزیوم توانسته ارتباط معنایی و هویتی با شهر تهران برقرار کند و برگزاری این سمپوزیوم در منطقه اراضی عباس آباد می تواند به ارایه فرهنگ غنی ایران برای گردشگران موثر باشد.
حجازی از نصب ۶۰ مجسمه از مشاهیر ایران در اراضی عباس آباد خبر داد و گفت: با همکاری سازمان زیباسازی قرار است ۶۰ مجسمه از مفاخر ایران در میدان مشاهیر منطقه گردشگری عباس آباد نصب شود که تاکنون کار ۲۰ مجسمه انجام شده است و مابقی آثار تا پایان سال نصب خواهد شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:کارنامه طرح­های مطالعاتی سازمان زیباسازی شهر تهران-89-1368 ناشر:پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش با همکاری پژوهشکده فرهنگ،…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه