گره‌های کور شهر باید با تعامل سازنده برطرف شود

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید با یک تعامل سازنده و مثبت با محیط‌های علمی، گره‌های کوری که در حوزه مدیریت شهری در عرصه های مختلف به وجود آمده را برطرف کنیم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سید ابراهیم امینی در مراسم رونمایی از سردیس ۳ تن از اساتید به نام کشور با بیان اینکه دکتر سعداله نصیری قیداری یک چهره فرهنگی در حوزه علوم پایه است، گفت: حضور وی در مجلس شورای اسلامی و معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سرپرست کمیسیون ملی یونسکو در ایران نشانگر این مساله است‌.

وی افزود: امیدوارم که با حضور دکتر نصیری و مجموعه خوب دانشگاه شهید بهشتی شاهد توسعه و رشد هرچه بیشتر یکی از دانشگاه‌های مهم کشور باشیم.

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه نگاه شورای شهر و مدیریت شهری پنجم به شهر یک نگاه انسان محور است، تصریح کرد: روح و روان مردم این شهر باید مورد توجه قرار گیرد.

امینی ادامه داد: باید با یک تعامل سازنده و مثبت با محیط‌های علمی، گره‌های کوری که در حوزه مدیریت شهری در عرصه های مختلف به وجود آمده را برطرف کنیم.

وی بیان کرد: شورای شهر آمادگی دارد که با یک تعامل خوب و با کمک نخبگان، دانشگاهیان و صاحبنظران در حوزه‌های مختلف راهکار خوبی برای توسعه دانش به دست آوریم.

امینی با اشاره به برگزاری مراسم رونمایی از سردیس سه استاد به نام کشور در دانشگاه شهید بهشتی، گفت: جلسه امروز به منظور نکوداشت سه تن از اساتید پیشکسوت دانشکده علوم تربیتی است. جا دارد از دکتر ضرغامی ، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران که در این باره زحمت کشیدند تشکر کنم. استادانی چون؛ جناب آقای دکتر علی محمد کاردان چهره ماندگار علوم تربیتی و روان شناسی ایران، جناب آقای دکتر غلامحسین شکوهی که اولین وزیر آموزش و پرورش بعد از انقلاب کشور ما بودند به عنوان پدر علم تعلیم و تربیت ایران شناخته می شوند وهمچنین دکتر پریرخ دادستان که درعلم روانشناسی نوین در ایران از چهره‌های ماندگار هستند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: لئاتریس آیزمن مترجم: روح الله زمزمه وانشناسی محیطی، جدیدترین شاخه از این رشته است که در آن متخصصان با بررسی فضای بصری در محیط های شهری تاثیر آن را بر کنش ها و واکنش…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه