توسعه فناوری عمق دانش را برای دانشجویان کاهش داده است

شهردار تهران گفت: توسعه فناوری عمق دانش را برای دانشجویان کاهش داده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ پیروز حناچی در مراسم رونمایی از سردیس ۳ تن از اساتید به نام کشور با بیان اینکه جای خوشحالی دارد که امروز از ۳ عزیزی که نقش بسیار مهم و موثری در حوزه آموزش و تربیت دانش آموختگان امروزی داشته اند، یاد می‌کنیم، گفت: در کنار روزگار جدید توجه به دانش و دانشمندان بومی بسیار مهم است.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه و فضای آموزش و پژوهش قابل تعویض و جبران با هیچ فضای دیگری نیست، افزود: با توسعه علم و فناوری خلاء زیادی در حوزه فناوری احساس می‌شود به همین منظور باید این موضوع را جبران کنیم.

شهردار تهران با اشاره به اینکه در دوران دانشجویی برای کسب تجربه به بیشتر شهرهای ایران سفر کردیم، تصریح کرد: اما دانشجویان امروزی در رشته معماری نتوانسته‌اند برای کسب تجربه به شهرهای کشور سفر کنند و متاسفانه این خلاء در کشور حس می‌شود.

حناچی یادآور شد: توسعه فناوری عمق دانش را برای دانشجویان کاهش داده است.

وی با بیان اینکه باید از روش‌های مختلفی برای توسعه فناوری در کشور استفاده کنیم، گفت: می‌توانیم با استفاده از تفکرات و نظریات مختلف اطلاعات ارزشمندی را در اختیار دانشجویان قرار دهیم.

شهردار تهران ادامه داد: باید مقام افرادی را که برای این کشور زحمت کشیده‌اند را ارج نهیم. بدون شک برای از بین رفتن ما نیازمند کسانی هستیم که هنوز زنده‌اند و برای این کشور زحمت می‌کشند.

حناچی با یاد کردن از پرفسور ثبوتی به عنوان افتخار ایران عنوان کرد: وی فیزیکدان سرشناس ایرانی و موسس مرکز تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان است.

وی بیان کرد: اساتیدی مانند دکتر علی محمد کاردان، غلامحسین شکوهی و پریرخ دادستان آدم‌های تأثیرگذاری در رشته علوم تربیتی و روانشناسی بوده‌اند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه