تمدید مهلت ارسال اثر به پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران

با توجه به استقبال هنرمندان از پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران مهلت ارسال آثار به این دوسالانه تمدید شد تا هنرمندان فرصت بیشتری برای حضور در آن داشته باشند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرتهران، این سازمان در راستای اهداف و مأموریت‌های خود و به منظور رشد، توسعه و گسترش هنر شهری و فراهم آوردن فرصت‌های خلق آثار هنری، ایجاد رقابت سالم بین هنرمندان، تعامل، هم فکری، تبادل تجربیات و ارائه آخرین دستاوردهای هنری در حوزه دیوارنگاری، پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران را برگزار می‌کند.
با هدف امکان ایجاد فرصت بیشتر برای حضور حداکثری و استقبال هنرمندان و ارتقاء سطح کیفی آثار پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران، مهلت تحویل آثار این رویداد تا ساعت 19 شنبه یازدهم آبان ماه تمدید شد.
این دوسالانه قرار است با اهداف دست یابی به ایده‌های خلاق و نوآوری در دیوارنگاری شهری، تداوم رویکردهای فرهنگی، ملی و آیینی در قالب ایده‌های نو، حمایت و هدایت راهبردی برای دست یافتن به بیانی ممتاز در زمینه دیوارنگاری شهری و بازیابی هویت فرهنگی و روایت‌های محله ای در مناطق شهری تهران برگزار شود.
لازم به یادآوری است ثبت نام و ارسال آثار صرفا از طریق سایت www.muralpainting.zibasazi.ir انجام می‌شود و پس از پایان زمان اعلام شده هیچ گونه آثاری برای شرکت در این دوسالانه پذیرفته نخواهد شد.
با توجه به ترافیک ثبت‌نام در روزهای پایانی پیشنهاد می‌شود هنرمندان فرایند ثبت‌نام را به ساعات آخر موکول نکنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:کارنامه طرح­های مطالعاتی سازمان زیباسازی شهر تهران-89-1368 ناشر:پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش با همکاری پژوهشکده فرهنگ،…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه