بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون:

تقدیر هنرمندان باعث تشویق آنها در هر رشته‌ای می‌شود

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: تقدیر از هنرمندان در دوران حیات باعث تشویق هنرمندان در سایر رشته‌های هنری می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، رضا بنفشه خواه در مراسم نکوداشت استاد «محمدحسین عطارچیان» که در موزه خوشنویسی ایران برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه در کشور ما و در یک دهه اخیر کرداری بوجود آمده که هنرمندان را در دوران حیات مورد تقدیر قرار می‌دهند و این باعث تشویق هنرمندان در هر رشته‌ای می‌شود.
وی ادامه داد: هنر از هنر دور نیست و همه هنرها به هم وابسته است و من هم به عنوان یک بازیگر علاقه مند به موسیقی، خوشنویسی و نقاشی هستم و معمولا زماینکه برای اینگونه مراسم‌ دعوت می‌شوم حتما حضور پیدا می‌کنم.
بنفشه خواه با بیان اینکه چقدر خوب است که این گونه مراسم ادامه داشته باشد، تاکید کرد: به جای اینکه یک روزی به یاد هم بنشینیم بهتر است در کنار هم بنشینیم، تقدیر از هنرمندان در زمان حیات آنها هم موجب تشویق خود هنرمند و هم دیگر هنرمندان در سایر رشته‌ها می‌شود.
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: قطعا این اتفاق باعث جذب مردم برای علاقه مندی و جذب آنها به هنر خواهد شد، زمانیکه مردم ببینند از هنرمندان تقدیر صورت گرفته آنها هم برای روی آوردن به هنر تشویق می‌شوند.
بنفشه خواه گفت: رسانه‌های جمعی و رسانه ملی هستند که باید نتایج فعالیت‌های هنری سازمان‌ها، حمایت از هنرمندان و سایر اقداماتی که صورت گرفته را ارزیابی و مردم را از رخدادهای فرهنگی و هنری آگاه کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه کتاب های آموزش عمومی زیباسازی شهری ناشر: موسسه نشر شهر تهیه شده در معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران شمارگان: 3000 نسخه نوبت و سال انتشار: چاپ اول 1391…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه