بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون:

تقدیر هنرمندان باعث تشویق آنها در هر رشته‌ای می‌شود

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: تقدیر از هنرمندان در دوران حیات باعث تشویق هنرمندان در سایر رشته‌های هنری می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، رضا بنفشه خواه در مراسم نکوداشت استاد «محمدحسین عطارچیان» که در موزه خوشنویسی ایران برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه در کشور ما و در یک دهه اخیر کرداری بوجود آمده که هنرمندان را در دوران حیات مورد تقدیر قرار می‌دهند و این باعث تشویق هنرمندان در هر رشته‌ای می‌شود.
وی ادامه داد: هنر از هنر دور نیست و همه هنرها به هم وابسته است و من هم به عنوان یک بازیگر علاقه مند به موسیقی، خوشنویسی و نقاشی هستم و معمولا زماینکه برای اینگونه مراسم‌ دعوت می‌شوم حتما حضور پیدا می‌کنم.
بنفشه خواه با بیان اینکه چقدر خوب است که این گونه مراسم ادامه داشته باشد، تاکید کرد: به جای اینکه یک روزی به یاد هم بنشینیم بهتر است در کنار هم بنشینیم، تقدیر از هنرمندان در زمان حیات آنها هم موجب تشویق خود هنرمند و هم دیگر هنرمندان در سایر رشته‌ها می‌شود.
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: قطعا این اتفاق باعث جذب مردم برای علاقه مندی و جذب آنها به هنر خواهد شد، زمانیکه مردم ببینند از هنرمندان تقدیر صورت گرفته آنها هم برای روی آوردن به هنر تشویق می‌شوند.
بنفشه خواه گفت: رسانه‌های جمعی و رسانه ملی هستند که باید نتایج فعالیت‌های هنری سازمان‌ها، حمایت از هنرمندان و سایر اقداماتی که صورت گرفته را ارزیابی و مردم را از رخدادهای فرهنگی و هنری آگاه کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • «هنرخیابانی»،street art نویسنده: جونز استال مترجم: سامان هزارخانی بسیاری گرافیتی را زادگاه هنر شهری می دانند. گرافیتی ها اگرچه معترضان به وضع موجود بودند اما توانستند برای شهر های امروزی هنر خیابانی را به یادگار…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه