تمدید مهلت شرکت در فراخوان طراحی سردیس نامداران ایل بختیاری؛

دو بخش از فراخوان برگزیده‌ای نداشت

سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور گرامیداشت نام آوران و مشاهیر ایل بختیاری، برای دریافت طرح سردیس نامداران ایل بختیاری فراخوان داده بود که مهلت شرکت در این فراخوان افزایش یافت.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برهمین اساس در پی اعلام فراخوان طراحی سردیس نامداران ایل بختیاری هنرمندان داوطلب برای شرکت در این فراخوان تا 7 مهر مهلت داشتند و در این مدت هم آثار زیادی به دبیرخانه این فراخوان رسید.
جلسه داوری آثار رسیده برگزار و پس از بررسی 34 طرح پیشنهادی از 23 هنرمند، «ملک دادیار گروسیان» با پرتره «قیصر امین پور» و «مرتضی آرین» با پرتره «علیمردان خان» به عنوان برگزیده این فراخوان انتخاب شدند.
این فراخوان در مورد سردیس‌های «سردار مریم بختیاری» و «بهمن علاءالدین» برگزیده‌ای نداشت و از این رو هنرمندان مهلت دارند تا روز 13 آبان طرح‌های خود را به صورت ماکت با موضوعات فوق به مدیریت آثار حجمی ‌سازمان زیباسازی ارائه دهند.
براساس شاخص‌های اعلام شده در این فراخوان هنرمندان می‌توانند برای خلق اثر زیبا و خلاقانه در طراحی‌هایشان زندگینامه و نمادهای شخصیتی و محیط زندگی هر یک از این شخصیت‌ها را مبنا قرار دهند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • بنظر می رسد شهرسازی مدرن بطور وحشتناک و نگران کننده ای عاری از انگیزه های هنری شده است. این شهرسازی تنها توانسته احجام مکعب شکلی را بعنوان ساختمان با یکنواختی ملال آورشان، جایگزین غنای شهرسازی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه