هنرمندان بخش دانشجویی نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی انتخاب شدند

سید مجتبی موسوی گفت: داوری بخش دانشجویی دیرتر انجام شد و در ۱۷ مهرماه آثار دانشجویان بررسی شد و طبق سیاست شورا ۱۰ دانشجو برای نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی انتخاب شدند.
 

سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری در گفت و گو با خبرنگار سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: بعد از اتمام فراخوان و ثبت نام نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی بخش های اصلی این سمپوزیوم داوری شد و هنرمندان ایرانی و خارجی انتخاب شدند.
موسوی در ادامه بیان کرد: به دلیل اینکه دانشگاه‌ها در تابستان تعطیل بود مهلتی گذاشتیم تا دانشجویان بتوانند آثار خود را ارسال کنند و بتوانیم با آنها مشارکت بیش‌تری داشته باشیم.
معاون فرهنگی و هنرهای شهری تاکید کرد: به همین دلیل داوری بخش دانشجویی دیرتر انجام شد یعنی دوباره شورای داوری تشکیل شد و در ۱۷ مهرماه آثار دانشجویان بررسی شد و طبق سیاست شورا ۱۰ دانشجو برای نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی انتخاب شدند.
سید مجتبی موسوی افزود: اعلام نتایج انجام شده است و ۲۵ هنرمند ایرانی و خارجی در این سمپوزیوم شرکت می کنند و حضور دارند.
موسوی در ادامه گفت: هم اکنون در حال فراهم کردن مقدمات این سمپوزیوم از قبیل آماده سازی سایت و تجهیزات، هماهنگی برای ویزای هنرمندان خارجی و آماده سازی سنگ در ابعاد مختلف برای هنرمندان هستیم.
دبیر نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی در پایان تاکید کرد: افتتاحیه این سمپوزیوم ۱۱ آبان ماه سال جاری است و تا چهارم آذر ماه این سمپوزیوم ادامه دارد.

هنرمندان منتخب در بخش دانشجویی جهت اجرای نهایی اثر
ردیف نام خانوادگی هنرمند نام هنرمند
1 انجیدنی شیما
2 بهروز نفیسه
3 پاپی راد ابراهیم
4 دادخواه تهرانی صفورا
5 دهش مجتبی
6 گرمسیری احسان
7 محمدحسین حمید
8 مسیح سمانه
9 وزیرپور آرانی محمد مهدی
10 هاشمی پور سبحان
هنرمندان رزرو منتخب در بخش دانشجویی
1 جعفری مرتضی
2 صابر محدثه

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • زبان منظر نویسنده: آن ویستون اسپیرن مترجم: دکتر سید حسین بحرینی و دکتر بهناز امین‌زاده در دهه‌های اخیر، مباحث زبان‌شناسی در فلسفه، توسعه چشمگیری داشته و به موازات آن استفاده از زبان‌شناسی کاربردی در زمینه‌های…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه