جواد انصافی در نمایشگاه «طیف مهر»:

اصالت در آثار کودکان چشمگیر است

یک هنرمند در بازدید از نمایشگاه «طیف مهر»، گفت: در تمامی ‌آثار خلق شده از توسط کودکان هنرمند اوتیسمی ‌در این نمایشگاه دارای اصالت ایرانی است و این اصالت بسیار چشمگیر است.
 

به گزارش روابط عمومی و روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، جواد انصافی هنرمند و بازیگر تلویزیون در نمایشگاه «طیف مهر» با بیان این مطلب افزود: زمانیکه وارد این نمایشگاه شدم در واقع لبخند را روی لب‌های همه دیدم، دیدم که همه چقدر با عشق و علاقه این کار را انجام می‌دهند.
وی با انتقاد از نحوه رسیدگی به وضعیت درمانی کودکان مبتلا به اوتیسم، ادامه داد: دولت باید برای بیمه و درمان کودکان اوتیسمی‌کمک کند و مردمان خوبی داریم که در هر اقدامی‌پیش قدم هستند. ما از اینکه از مردم برای کمک خواهش کنیم خجالت می‌کشیم چراکه این کار وظیفه سازمان‌های دیگری است.
انصافی با اشاره به اصالت نقاشی کودکان اوتیسم اظهار کرد: به نظرم در تابلوهایی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده دارای اصالت ایرانی است چراکه در بیشتر آنها رنگ آبی لاجوردی و فیروزه‌ای در آن استفاده شده است.
این هنرمند و بازیگر تلویزیون تصریح کرد: این اصالت ایرانی است که به ما کمک می‌کند که دست به دست هم بدهیم و کاری برای بهبود وضعیت امروز این کودکان و خودمان انجام دهیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ارتباط دانش شهرسازی و مفهوم زندگی شبانه شهری، موضوع جدیدی را در شهرها شکل میدهد که از آن به عنوان «منظر شبانه شهری» یاد میشود. مفهومی نسبتاً جدید که چند سالی است در طراحی، مدیریت…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه