هنرمندان مبتلا به اوتیسم از فضای شهری سهم دارند

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، گفت: دومین نمایشگاه نقاشی هنرمندان طیف اوتیسم (طیف مهر) اوایل مهر ماه برگزار می شود و ما می خواهیم فرصتی در اختیار این هنرمندان قرار دهیم زیرا آن ها هم از فضای شهری سهم دارند و ما این فضا را در اختیار آن ها قرار می دهیم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر برزین ضرغامی، درباره دومین نمایشگاه نقاشی هنرمندان طیف اوتیسم (طیف مهر) گفت: ما در کنار فعالیت هنر شهری که با هنرمندان حرفه ای همکاری و مشارکت می کنیم در تلاش هستیم با انجمن های مختلف نیز این مشارکت ها صورت گیرد.
ضرغامی در ادامه بیان کرد: هدف ما استفاده از هنر هنرمندان در فضای شهری است تا مورد استفاده شهروندان هم قرار گیرد. همچنین با انجمن های مختلف که شامل اقشار خاص می شوند از جمله کودکان کار، اوتیسم و ....در ارتباط هستیم تا از آثار این هنرمندان هم استفاده شود.
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، تاکید کرد: ما در طول سال با برخی از این انجمن ها مشارکت می کنیم که گاهی آثار به صورت نمایشگاه در معرض دید مردم قرار می گیرد و گاهی در فضای شهری و بوستان ها نصب می شوند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: دومین نمایشگاه نقاشی هنرمندان طیف اوتیسم (طیف مهر) اوایل مهر ماه برگزار می شود و ما می خواهیم فرصتی در اختیار این هنرمندان قرار دهیم زیرا آن ها هم از این فضا سهم دارند و ما این فضا را در اختیار آن ها قرار می دهیم.
ضرغامی در پایان گفت: این فرصت و فعالیت اجتماعی در روحیه این هنرمندان مبتلا به اوتیسم نقش مهمی دارد و تاثیر مثبتی در روحیه، فعالیت و زندگی آنها خواهد گذاشت. همچنین آثار آنها می تواند برای شهروندان و هنرمندان مشابه آنها الهام بخش باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: گرافیتی- رویکردی انتقادی نویسنده: مسعود کوثری ناشر: دریچه نو تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت: 120.000 ریال نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه