افتتاحیه دومین نمایشگاه نقاشی هنرمندان طیف اوتیسم برگزار می شود

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران، گفت: دومین نمایشگاه نقاشی هنرمندان طیف اوتیسم (طیف مهر) پنج شنبه ۱۱ تا ۱۷ مهر ماه سال جاری برگزار می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سید مجتبی موسوی با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه نقاشی طیف مهر افزود: دومین نمایشگاه نقاشی هنرمندان طیف اوتیسم (طیف مهر) پنج شنبه ۱۱ مهر ماه سال جاری برگزار می شود.
موسوی در ادامه بیان کرد: افتتاحیه این نمایشگاه ۱۱ مهرماه سال جاری ساعت ۱۶ است و این نمایشگاه تا ۱۷ مهرماه ادامه دارد.
معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران، تاکید کرد: این نمایشگاه به همت نیره السادات الهی مقدم و با مشارکت سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می شود.
وی افزود: هنرمندانی که آثارشان در نمایشگاه است در افتتاحیه حضور دارند که این آثار به نفع خود هنرمندان اوتیسم برای فروش گذاشته می شود.
موسوی در پایان گفت: آثار این نمایشگاه برای هنرمندان مبتلا به اوتیسم از خفیف تا پیشرفته است و ۴۰ اثر در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش 1 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1387-88 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:70.000…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه