چاپ کردن این صفحه

هنرمندان برای خلق آثار هنری ماندگار در شهرهمت کنند

عضو شورای سیاست گزاری پنجمین دو سالانه دیوارنگاری شهر تهران گفت: هنرمندان باید قدردان نعمت و زحمات سازمان زیباسازی در حوزه های مختلف هنرهای شهری باشند و برای خلق آثار ماندگار در شهر تهران همت کنند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ محمدرضا فیروزه ای در نشست توجیهی پنجمین دو سالانه دیوارنگاری شهر تهران با بیان اینکه سازمان زیباسازی شهر تهران بیش از 15 سال است که فعالیت های زیادی در حوزه هنرهای شهری دارد، گفت: این فعالیت ها تنها مختص نقاشی دیواری نیست.

وی با بیان اینکه مدیران زیباسازی دائما در کش و قوس دیوارنگاری شهری هستند، افزود: پروژه نقاشی دیواری سالها است که در اندازه ها متنوع اجرایی می شود به همین دلیل باید بپذیریم که سازمان زیباسازی در راستای اجرای این پروژه تاکنون زحمات بسیار زیادی کشیده است.

عضو شورای سیاست گزاری پنجمین دو سالانه دیوارنگاری شهر تهران تاکید کرد: هنرمندان باید قدردان این نعمت و زحمات سازمان زیباسازی باشند همچنین باید برای خلق آثار ماندگار در شهر تهران همت کنیم تا خستگی را از تن افرادی که در این حوزه زحمت می کشند خارج شود.

فیروزه ای با تاکید بر اینکه افرادی که در حوزه های مختلف هنر شهری هزینه می کنند باید پاسخگوی مدیران بالادستی خود باشند، گفت: امیدوارم با خلق آثار خوب برای شهر تهران بتوانیم رضایت عمومی مردم را جلب کنیم . هنرمندان باید روی طرح ها و ایده های خود اندیشه زیادتری داشته باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه بسیاری از طرح های اجرا شده در سطح شهر تکراری و کسل کننده است، تصریح کرد: کپی از طرح های قدیمی با تغییرات بسیار جزئی در شهر تهران مد شده و این برای شهر جالب و پسندیده نیست.

عضو شورای سیاست گزاری پنجمین دو سالانه دیوارنگاری شهر تهران ادامه داد: باید کارهای ماندگار روی دیوارهای شهر نقاشی شود تا ارتباط مردم با هنر دیوارنگاری افزایش یابد. نباید شاهد اجرای کارهای بی کیفیت در شهر تهران باشیم.