نتایج داوری نهمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران اوایل مهر اعلام می شود

داوری نهمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران از امروز ۳۱ شهریور ماه آغاز شده و نتایج تا پایان این هفته اعلام می شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری درباره نتایج داوری نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، گفت: داوری آثار نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران از ۳۱ شهریور ماه آغاز شده است و نتایج آن تا پایان هفته، یعنی اوایل مهر ماه سال جاری اعلام می شود.
موسوی در ادامه بیان کرد: داوری این سمپوزیوم در دو بخش حرفه ای و دانشجویی است که داوران از بین آثار در بخش حرفه ای ۱۰ هنرمند خارجی و پنج هنرمند ایرانی انتخاب می کنند.
معاون فرهنگی و هنرهای شهری تاکید کرد: همچنین در بخش دانشجویی ۱۰ دانشجوی مجسمه سازی انتخاب می شوند. در بخش دانشجویی آثار دانشجویان سال های سوم و چهارم رشته مجسمه سازی انتخاب می شوند.
معاون فرهنگی و هنرهای شهری گفت: مهلت ثبت نام تا ۲0 شهریور ماه بود که به دلیل درخواست هنرمندان تا ۲۷ شهریور ماه سال جاری تمدید شد.
سید مجتبی موسوی درباره هیأت داوران خاطرنشان کرد: سعید شهلا پور، مرتضی نعمت اللهی، محمود پور نصری نژاد، محمد بهرامی، رافیک داوودیان، محمد مروستی شورای سیاست گزاری و انتخاب آثار را بر عهده دارند.
گفتنی است، شورای سیاستگزاری نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران پس از پایان مهلت تعیین شده ثبت نام در بخش دانشجویی این رویداد پس از بررسی شرایط موجود، به دلیل تعطیلی مراکز آموزشی و دانشگاه ها و عدم دسترسی برخی از دانشجویان به شرایط کارگاهی جهت ساخت و ارایه اثر با تمدید مهلت ثبت نام در این بخش موافقت نمود .
بر این اساس هنرمندانی که شرایط شرکت در بخش دانشجویی سمپوزیوم را دارند می توانند نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارایه اثر حداکثر تا تاریخ ۱6/۷/1398 اقدام کنند.
نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران ۲۴ روزه است که در آبان ماه و در منطقه گردشگری عباس آباد جنب بوستان نوروز برگزار می شود.
تاکنون هشت دوره از سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران برگزار شده و آخرین دوره آن هم سال 1396 بوده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مترجم : علیرضا صدرمحمدی ناشر : انتشارات سیته تبلیغات محیطی در کشور ما دارای بیش از 100 سال سابقه است. تبلیغات بر روی دکه ها، سردر مغازه ها و بر روی تراموای اسبی ای که…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه