دکتر برزین ضرغامی خبر داد:

فراخوان طراحی سردیس نامداران ایل بختیاری منتشر شد

همزمان با احداث پیاده‌راه تاراز در حاشیه دریاچه خلیج فارس در منطقه 22 و به منظور گرامیداشت نام آوران و مشاهیر ایل بختیاری، سازمان زیباسازی شهر تهران برای دریافت طرح سردیس نامداران ایل بختیاری فراخوان داد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی با اعلام این خبر گفت: قرار است با احداث پیاده‌راه تاراز در حاشیه دریاچه خلیج فارس، سردیس چهار تن از نامداران و مشاهیر ایل بختیاری همچون؛ سردار مریم، علیمردان خان، بهمن علاء‌الدین و قیصرامین پور پس از ساخت در این محل نصب و به نمایش گذاشته شود.
وی ادامه داد: به این جهت هنرمندان مجسمه ساز می‌توانند با خلق اثری هنرمندانه و با در نظر گرفتن شرایط فراخوان، ماکت آثار پیشنهادی خود را به مرکز فعالیت‌های مجسمه سازی شهر تهران ارسال و در این فراخوان شرکت کنند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره نحوه ثبت نام و شرکت در این فراخوان گفت: هنرمندان برای آگاهی از نحوه ثبت نام در این فراخوان و همچنین ارایه طرح می‌توانند با مراجعه به مرکز فعالیت‌های مجسمه سازی یعنی عمارت «عین الدوله» و تحویل ماکت حجمی و تکمیل فرم ثبت نام در این فراخوان شرکت کنند.
یه گفته ضرغامی براساس شاخص‌های اعلام شده در این فراخوان هنرمندان می توانند برای خلق اثر زیبا و خلاقانه در طراحی هایشان زندگینامه و نمادهای شخصیتی و محیط زندگی هر یک از این شخصیت‌ها را مبنا قرار دهند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره نحوه داوری و انتخاب آثار گفت: نگاه هنرمندانه و خلاق هنرمند و طراحی و اجرای حرفه‌ای از سوی شورای تخصصی آثار حجمی‌انجام مورد داوری قرار می گیرد. ضمن اینکه خرید طرح منتخب، پس از طی فرآیند کارشناسی، قیمت گذاری و توافق نهایی با هنرمند و تأمین اعتبارات مورد نیاز انجام می شود.
گفتنی است هنرمندان داوطلب برای شرکت در این فراخوان تا 7 مهر برای ثبت نام مهلت دارند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برنامه ریزی منظر شهری نویسنده:دکتر حسین کلانتری خلیل آباد- دکتر هانیه اخوت ناشر:پژوهشکده فرهنگ، هنر و معاری جهاد دانشگاهی تهیه شده در: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه