یکی از اساتید شکسته نویس خوشنویسی ایران مطرح کرد:

نکوداشت انگیزه هنرجویان جوان را ارتقا می‌دهد

یکی از اساتید شکسته نویس خوشنویسی ایران گفت: با برگزاری مراسم‌های بزرگداشت جوانان خواهند دید که به جایگاه هنرمندان خوشنویس چه اهمیتی داده می‌شود و این اقدام به آنها برای ادامه راه انگیزه بیشتری می‌دهد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، استاد محمدحسین عطارچیان در مراسم نکوداشت استاد «کیخسرو خروش» یکی از اساتید برجسته خوشنویسی، با بیان این مطلب افزود: واقعا باید از مسوولان دخیل در برگزاری مراسم نکوداشت به ویژه سازمان زیباسازی شهر تهران تشکر ویژه داشته باشم.
وی ادامه داد: از زمانیکه در انجمن خوشنویسان ایران فعالیت می‌کنم یاد ندارم چنین نکوداشت‌هایی در این سطح و با این عیار برای استادان بزرگ خوشنویسی برگزار شود.
بنیانگذار شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران افزود: امیدوارم برای آینده هم این نکوداشت برای سایر اساتید برگزار شود و نسل جوانی که در واقع نسل دوم و سوم هستند با برگزاری مراسم‌های بزرگداشت ببینند و متوجه شوند که جایگاه هنرمندان خوشنویس چیست تا آنها هم برای ادامه راه انگیزه بیشتری به دست بیاروند.
عطارچیان اظهار کرد: به هر حال استادان پیشین این هنر را به ما سپرده اند و ما باید این هنر را به نسل‌های بعدی منتقل کنیم تا آنها هم همین کار را انجام دهند.
این استاد شکسته نویس خوشنویسی ایران گفت: این اقدامات باید صورت بگیرد تا هنر خوشنویسی به عنوان هنر قدسی ما، همچنان پابرجا باشد تا آثار زیبایی که خلق می‌شوند، زینت بخش تمام موزه‌های جهان شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

آمار و اطلاعات

نگارخانه