خروجی آثار از ورکشاپ محرم بسیار حرفه ای است/ هنرمندان به طرح هایشان نگاه حرفه ای دارند

مدرس رشته گرافیک گفت: بیشتر هنرمندانی که در ورکشاپ های برگزار شده از سوی سازمان زیباسازی شرکت می کنند افراد حرفه ای هستند که در جامعه کارهای هنری انجام می دهند. بدون تردید خروجی که از این کارگاه ها استخراج می شود بسیار حرفه ای است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ اونیش امین الهی با اشاره به کارگاه 3 روزه طراحی گرافیک محرم که در فرهنگستان هنر برگزار شده بود، گفت: با توجه به اینکه تعداد هنرمندان در این کارگاه بسیار زیاد بود به همین دلیل کارها بسیار فشرده انجام شد و هنرمندان در آن سه روز بسیار تلاش کردند تا طراحی خوبی به اساتید ارائه دهند.
امین الهی با بیان اینکه نتیجه کار در ورکشاپ برگزار شده را بسیار خوب ارزیابی می کنم، تصریح کرد: اصولا در این ورکشاپ ها همیشه با کمبود زمان مواجه هستیم اما با همه این موضوعات شاهد ارائه آثار خوب از سوی هنرمندان بودیم.
مدرس رشته گرافیک در ادامه با تاکید بر اینکه در گذشته نیز تجربه کار با سازمان زیباسازی را داشته ام، گفت: در گذشته بسیاری از ورکشاپ ها دو روزه برگزار می شد به همین دلیل برگزاری 3 روزه این ورکشاپ برای ارائه کار بهتر امیدوار کننده بود.
وی اضافه کرد: فرم، فونت و رنگ هایی که در طرح ها استفاده شده بسیار مناسب است و شهروندان می توانند از دور هم آثار را به خوبی مشاهده کنند.
امین الهی با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای برگزاری کارگاه و کمپین های مختلف، افزود: فعالیت های سازمان زیباسازی طی سالهای گذشته باعث افزایش فرهنگ سازی در سطح جامعه شده است. در گذشته کارها به خوبی دیده نمی شد اما طی چند سال اخیر شاهد اکران های موفق از سوی این سازمان هستیم.
به گفته مدرس رشته گرافیک بیشتر هنرمندانی که در ورکشاپ های برگزار شده از سوی سازمان زیباسازی شرکت می کنند افراد حرفه ای هستند که در جامعه کارهای هنری انجام می دهند. بدون تردید خروجی که از این کارگاه ها استخراج می شود بسیار حرفه ای است.
وی اضافه کرد: هنرمندان به طرح ها نگاه حرفه ای دارند به همن دلیل نسبت به گذشته آثار با کیفیت بهتری در سطح شهر اکران می شوند.
امین الهی تصریح کرد: طرح های ارائه شده از سوی هنرمندان سلیقه ای نیست چراکه آنها خود از دل مردم در این ورکشاپ ها شرکت می کنند به همین دلیل کارهایی را طراحی می کنند که عامه پسند باشد و مردم از آنها لذت ببرند.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه