مهلت شرکت در فراخوان طراحی المان یادبود پلازای هفتم تیر تمدید شد

سازمان زیباسازی شهر تهران ، چندی پیش در پی ایجاد پلازای هفت تیر به عنوان یک فضای عمومی به منظور ایجاد پاتوق شهری برای افزایش حضور شهروندان، فراخوان طراحی المان یادبود پلازای میدان هفتم تیر منتشر کرد که به دلیل استقبال از این فراخوان مهلت شرکت در آن تا تاریخ 20 مرداد 98 تمدید شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این سازمان در همین رابطه در نظر دارد المان یادبودی متناسب با نام میدان و هماهنگ با ویژگی های محیطی و موقعیت شهری مکان موردنظر، طراحی و اجرا کند.
به همین منظور از هنرمندان و طراحان دعوت کرده است طرح‌ها و ایده‌های خود را تا20 مرداد ماه به دبیرخانه فراخوان ارائه کنند.
گفتنی است، نتایج پس از زمان داوری از طریق سایت سازمان و پیامک اعلام می شود. همچنین خرید طرح منتخب، پس از طی فرآیند کارشناسی اجرایی، قیمت گذاری و توافق نهایی با هنرمند و تأمین اعتبارات مورد نیاز انجام شده و ثبت نام و پذیرش طرح صرفا با رعایت تمام موارد یادشده و زمان تعیین شده در ساعات اداری صورت می پذیرد.
هنرمندان همچنین می توانند برای ثبت نام طی مدت مشخص شده، با مراجعه به واحد تأمین طرح مدیریت آثار حجمی و تحویل ارائه طرح پیشنهادی، ارائه توضیح و توجیه طرح پیشنهاد شده، با ارائه رزومه مستند در فراخوان شرکت کنند.
مرکز فعالیت های مجسمه سازی تهران، پاسداران- میدان هروی- خیابان وفامنش- کوچه جمالی شرقی- پلاک 12- عمارت عین الدوله به عنوان دبیرخانه این فراخوان معرفی شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1391 مباحث کتاب: تبلیغات محیطی در تعریف آکادمیک به هر نوع تبلیغ خارج از نقطه نهایی خرید…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه