محمدسلحشور استاد پیشکسوت خوشنویسی:

نمایشگاه خوشنویسان پیشکسوت نمونه زیبایی از ترویج هنر خوشنویسی

یک استاد پیشکسوت خوشنویسی گفت: مفتخریم که آثار گرانقدری از هنر خوشنویسی ایران در نمایشگاه خوشنویسان پیشکسوت معاصر به نمایش درآمده چراکه این اقدام راهی برای ترویج هنر کهن خوشنویسی است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، محمد سلحشور با حضور در نمایشگاه خوشنویسان پیشکسوت معاصر در موزه خوشنویسی با بیان این مطلب افزود: برگزاری این نمایشگاه نمونه زیبایی از ترویج هنر خوشنویسی بوده و برای ما باعث افتخار است.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه آثاری از گذشته و معاصر به نمایش گذاشته شده است، ادامه داد: توسعه اینگونه نمایشگاه‌ها می‌تواند برای جوان‌ها سمت و سو بوجود آورد و این سمت و سو می‌تواند گرایش آنها به هنر و فرهنگ کشور باشد.
سلحشور اضافه کرد: این نمایشگاه‌ها می‌تواند با آشناسازی جوان‌ها و نوجوان‌ها با هنر و فرهنگ گرایش آنها به سمت هنر را بیشتر کند تا آنها از زمان‌های آزاد خود برای فراگیری هنر بهره ببرند.
این استاد خوشنویسی تاکید کرد: امیدوارم با به‌وجود آمدن فضا برای گرایش جوانان و نوجوانان به هنر، شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی باشیم که به صورت خواسته یا ناخواسته آنها را درگیر می‌کند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه