مهناز نوروزی شهری هنرمند سازنده پرتره علی نصیریان:

بعد از دیدار استاد نصیریان تمرکزم در ساخت مجسمه بیشتر شده است

مهنازنوروزی شهری گفت: واقعا شانس بزرگی آوردم، آقای نصیریان از سمپوزیوم بازدید کردند و به من اجازه و فرصت این را دادند که از چهره شان طراحی کنم. پس از این طراحی ها وقتی دوباره به سراغ پرتره ای که مشغول ساخت آن هستم رفتم، قسمت هایی ازچهره را تغییردادم تا بتوانم پرتره بهتری از اوبسازم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، او در ادامه درباره علی نصیریان گفت: من علی نصیریان را با سریال «شهرزاد» می شناسم. او هنرمند بسیار توانمند و دوست داشتنی است. زمانی که قرعه ساخت مجسمه او به نامم افتاد، بسیار خوشحال شدم و امیدوارم در پایان کار، مجسمه ام نظرآقای نصیریان را جلب کند.
این مجسمه ساز جوان گفت: سمپوزیوم مجسمه سازی مفاخر نخستین سمپوزیومی است که به عنوان هنرمند درآن شرکت می کنم، پیش ازآن درچند سمپوزیوم به عنوان دستیار حضور داشته ام و در سه سال اخیر تمرکزم را روی ساخت پرتره گذاشته ام. شرکت در سمپوزیوم مجسمه سازی فرصت خوبی برایم فراهم کرد تا بتوانم به صورت جدی و با تمرکز در فضای عمومی مجسمه بسازم و از نظرات هنرمندان صاحب سبک دراین عرصه نیز برخوردار شوم.
دومین سمپوزیوم مجسمه سازی مفاخر معاصر ایران، با ایجاد فضای مناسب برای گردهمایی هنرمندان مجسمه ساز، تلاش می کند ضمن بهره گیری از وجود هنرمندان مجرب، همراه با حضور پرنشاط و با انگیزه هنرمندان جوان، زمینه انتقال تجربیات اساتید را به نسل جوان مجسمه سازی کشور فراهم آورد.
ساعت کار سمپوزیوم از ساعت 10 صبح تا 18 است و بازدید از این رویداد برای علاقه مندان آزاد است.
دومین سمپوزیوم مجسمه سازی مفاخر معاصر ایران از 10 تا 18 تیرماه در عمارت عین الدوله در پاسداران، میدان هروی، خیابان وفامنش، کوچه جمالی شرقی، پلاک 12 برگزار می شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه