مدیر موزه خوشنویسی ایران:

باید قدردان هنرمندان باشیم

مدیر موزه خوشنویسی ایران گفت: جامعه امروز نیاز به هنر و فرهنگ دارد و ما باید با معرفی هنرمندان و آثار آنها به جامعه به تعالی آن کمک کنیم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر یوسف دهی در آیین نکوداشت استاد برجسته خوشنویسی، «محمدسلحشور» با بیان اینکه هنر مایع پیوند انسان با زیبایی‌ها است، افزود: وظیفه ماست که هنرمندان به‌ویژه خوشنویسان را قدر بدانیم و بیش از پیش به جامعه و به‌ویژه جوانان معرفی کنیم چراکه جامعه امروز نیازمند ارتباط بیشتر با هنر و هنرمند است.
وی معتقد است: استاد محمد سلحشور که 70 سال از زندگی پربار خود را صرف کتابت متون ارزشمند فارسی و آفرینش قطعات زیبای هنری کرد از ایشان انسانی با ویژگی‌های ویژه و ارجمند ساخت.
یوسف دهی در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه آثار هنری معاصر، گفت: در نیمه تیر ماه نمایشگاه آثار خوشنویسان معاصر و در ماه‌های آتی نیز نکوداشت دیگر اساتید خوشنویسی برگزار خواهد شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش 1 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1387-88 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:70.000…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه