نمی توانیم ادعا کنیم که پوریای ولی یا تختی بوده‌ایم/ زنده نگه داشتن یاد فرزندانم باعث شده که سرپا بمانیم

پهلوان احمد پورزند پیشکسوت ورزش باستانی کشور با تاکید بر اینکه نمی توانیم ادعا کنیم که پوریای ولی یا تختی بوده‌ایم، گفت: ما گوش شکسته ها همیشه باید به گونه ای نشان دهیم که در پهلوان بودن و شهادت حرف زیاد است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ پهلوان احمد پورزند پدر شهیدان «سیروس، شاهین و ایرج پورزند» گفت: باید از همه کسانی که برای طراحی نقاشی دیواری فرزندانم تلاش کردند، سپاسگذار باشیم.

این پیشکسوت ورزش باستانی کشور با بیان اینکه عکس‌های طراحی شده روی دیوار را بسیار دوست داشتم، افزود: طراحی این عکس ها برای ما بسیار جالب بود به همین دلیل از کسانی که این عکسها را پیدا و از آن برای طراحی استفاده کردند، قدردانی میکنم.

پهلوان احمد پورزند با بیان اینکه افتخار میکنم که ورزشکار بودم، تاکید کرد: هر 4 فرزند بنده از 6 سالگی در ورزش کشتی باستانی فعالیت داشتند و در 24 بهمن ماه 1365 بر اثر بمباران هوایی ارتش بعثی عراق سه فرزندم به درجه شهادت نائل شدند.

وی بیان کرد: اقداماتی از این دست باعث شده که ما سرپا بمانیم به همین دلیل باید از طراح و افرادی که در این کار فعالیت داشتند، تشکر کنم.

این پیشکسوت ورزش باستانی کشور در ادامه با تاکید بر اینکه نمی توانیم ادعا کنیم که پوریای ولی یا تختی بوده‌ایم، گفت: ما گوش شکسته ها همیشه باید به گونه ای نشان دهیم که در پهلوان بودن و شهادت حرف زیاد است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه