دیوارنگاری نحوالقدس رونمایی شد

سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری هنرمندان، از دیوارنگاری نحوالقدس با پیام «قدس پایتخت ابدی فلسطین» رونمایی کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این دیوارنگاری در حاشیه بزرگراه مدرس نقش بسته و امروز با حضور آیت‌الله اختری دبیر مجمع جهانی اهل بیت( ع)، حجت‌الاسلام والمسلمین امرودی، محمد جواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، دکتر برزین ضرغامی، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران و سلیمی شهردار منطقه ۳ رونمایی شد.
در این اثر بر پایتخت بودن قدس شریف برای ملت فلسطین تاکید شده است.
دیوارنگاره تازه که امروز رونمایی شد به اهمیت قدس و موضوع اشغال فلسطین توسط اسرائیل پرداخته است. طراحان با استفاده از همین تصویر آشنا و همیشگی، در نهایت مفاهیم تازه‌ای را بر بستر آن پیاده کرده‌اند. در واقع می‌توان گفت از آشناانگاری مخاطب با این تصویر بهترین بهره را برده‌اند.
این دیوارنگاره، اثری ارزشی و نمادی برای همبستگی مردم ایران با ملت همیشه در مقاومت فلسطین است و به نوعی شعار «قدس پایتخت ابدی فلسطین» را ترسیم می‌کند. مسجد الاقصی ایستاده است و این دیوارنگاری قصد دارد تا به همه دنیا نشان دهد تا آزادی قدس شریف مردم ایران در کنار مردم فلسطین ایستاده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ارتباط دانش شهرسازی و مفهوم زندگی شبانه شهری، موضوع جدیدی را در شهرها شکل میدهد که از آن به عنوان «منظر شبانه شهری» یاد میشود. مفهومی نسبتاً جدید که چند سالی است در طراحی، مدیریت…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه