مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:

رونمایی از دیوارنگاری قدس وطن فلسطینیان

دکتر برزین ضرغامی، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر با اشاره به اهمیت روز قدس و اقدامات سازمان زیباسازی شهر تهران در خصوص گرامیداشت این روز، گفت: در آستانه فرارسیدن روز قدس دیوارنگاری‌ای با مضمون «قدس وطن فلسطینیان» در بزرگراه مدرس رونمایی می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شهر تهران، برزین ضرغامی با بیان این مطلب، افزود: این دیوارنگاری که حدود 400 متر مربع مساحت دارد در حاشیه بزرگراه مدرس شمال و جنب خیابان ظفر قرار گرفته و طرح این دیوارنگاری با مضمون «قدس وطن فلسطینیان» ایده پردازی شده است.
وی اضافه کرد: جمعیت دفاع از مردم فلسطین قبل از اجرای این دیوارنگاری، پیشنهاد اجرای دیوارنگاری با مضمون قدس را به سازمان زیباسازی ارائه کرده بود، این پیشنهاد در شورای هماهنگی روز قدس شهرداری تهران هم مطرح و به تصویب آن شورا نیز رسید.
ضرغامی اضافه کرد: این دیوارنگاری توسط شورای هنری سازمان زیباسازی تایید و به عنوان یادمانی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و با شعار نحوالقدس اجرا شد، این دیوارنگاری بر قدس وطن و پایتخت ابدی فلسطینیان تاکید دارد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس اجرای این اثر به پایان رسید و آماده رونمایی است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه