نتیجه داوری فراخوان " گستره هنرمندانه رنگ بر دیوارهای شهر تهران" اعلام شد

نتیجه داوری فراخوان " گستره هنرمندانه رنگ بر دیوارهای شهر تهران" اعلام شد
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، با اتمام جلسه داوری آثار رسیده در سوم اردیبهشت ماه سال 98 در محل عمارت عین‌الدوله، هیأت داوران پس از بررسی 301 طرح ارسالی از 133 نفر شرکت‌کننده و با درنظر گرفتن ویژگی‌های هنری، نوآورانه و خلاقانه بودن، 22 طرح از 22 هنرمند را به عنوان آثار برگزیده برای اجرا در محل معرفی شده، انتخاب کردند.
لازم به ذکر است طبق رأی هیأت داوران، با توجه به ضرورت تغییر جانمایی و ویرایش تعدادی از آثار پذیرفته شده، اجرای آن ها پس از مناسب سازی و جانمایی هر طرح توسط هنرمندان، زیرنظر مدیر هنری و ناظر طرح ها برای محل های در نظر گرفته شده صورت خواهد گرفت.
گفتنی است زمان‌بندی جلسات ویرایش و تغییر جانمایی متعاقبا اعلام خواهد شد و هنرمندان موظف خواهند بود طبق زمان بندی دراین جلسات حضور یابند و عدم حضور هنرمند در این جلسات به منزله انصراف از اجرای طرح خواهد بود.
اسامی 22 هنرمند برگزیده به شرح زیر است:

 2019-05-18_12-50-52.jpg

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: غلامرضا مقصودی در طراحی شهری کوشش شهرسازان و معماران همواره برای خلق فضاهای مطلوب و سودمند برای استفاده بهتر انسان‌ها بوده‌است که برای رسیدن به این هدف، اطلاع از نحوه‌ی برخورد و رفتار انسان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه