آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه محدود است

یکی از بازیگران تئاتر، تلویزیون و سینما در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه خاطرات کاغذی گفت: گروه‌های هنری بزرگی در تاریخ تئاتر و سینمای ایران ایفای نقش کرده‌اند که در این نمایشگاه اثری از آنها دیده نمی‌شود و این موضوع برای این نمایشگاه نقص محسوب می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، عزت اله رمضانی‌فر با بیان این مطلب افزود: آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه ناقصی زیادی دارد، به این معنا که آثار بسیار محدودی جمع آوری شده در حالیکه گروه‌های هنری زیاد و البته بزرگی در سال‌های دور هنر ایران فعالیت می‌کردند که از آنها حتی نامی‌برده نشده است.
وی ادامه داد: جای آثار گروه هنر ملی، آقای سمندریان، عزت اله انتظامی ‌و علی نصریان و خیلی از هنرمندان دیگر در این نمایشگاه خالی بود. بهتر بود این آثار را هم جمع آوری کرده و در کنار دیگر آثار به نمایش می‌گذاشتند.
این بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما درباره تاثیرگذاری چنین نمایشگاه‌هایی در ارتقای فرهنگی گفت: مخاطب عام اگر با تئاتر آشنایی داشته باشد خواهد پرسید که چرا آثار بزرگان دیگر در این نمایشگاه نیست. با این وجود همین مقدار هم می‌تواند تا حدودی آثار فرهنگی هرچند کوچکی را داشته باشد.
وی تاکید کرد: در هر صورت به نظرم اگر با مجموعه‌ای کامل تر این اتفاق می‌افتاد اثرات فرهنگی نمایشگاه به مراتب بیشتر ‌بود. بهتر است با گروه‌های بزرگ هنری وارد مذاکره شوند و آثار آنها را برای نمایش در نمایشگاه‌های بعدی استفاده کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه