هنرهای تجسمی‌در شهر فراگیرتر شده است

یک گرافیست و تصویرگر در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه خاطرات کاغذی گفت: با افزایش گالری‌های نقاشی و نمایش هنری و برپایی نمایشگاه هنر تجسمی‌جایگاه خود را در شهر پیدا کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مهنوش مشیری با بیان این مطلب افزود: خیلی خوشحالم که در هفته گرافیک اتفاقات خوبی افتاد و این نمایشگاه قطعا اتفاق بسیار مفید و خوبی به ویژه برای دانشجویان است.
وی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته برای نشر فرهنگ از سوی سازمان زیباسازی، ادامه داد: کمابیش فعالیت‌هایی در جریان است و خوشبختانه آن قدر گالری‌های نقاشی و نمایش هنری در تهران زیاد شده که امید می‌رود هنر تجسمی‌فراگیرتر شده و شهر و شهوندان بیشتر با آن آشنا شوند.
مشیری در پاسخ به این سوال که چه انتظاری از سازمان‌های مسوول به ویژه زیباسازی برای کمک به توسعه هنرهای تجمسی دارید، گفت: خیلی خوشحالم که این بنا هنوز سرپاست و کسانی وجود داشته‌اند که بنایی به این زیبایی بسازند و کسانی هستند که قدر این زیبایی را می‌شناسند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: لئاتریس آیزمن مترجم: روح الله زمزمه وانشناسی محیطی، جدیدترین شاخه از این رشته است که در آن متخصصان با بررسی فضای بصری در محیط های شهری تاثیر آن را بر کنش ها و واکنش…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه