محیا دهقانی: بهارستان نشان داد هنر در زندگی روزمره مردم حضور موثر دارد

محیا دهقانی بازیگر جوان سینما معتقد است، سالانه بهارستان به خوبی نشان داد که هنر می‌تواند نقشی موثر در زندگی روزمره مردم داشته باشد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، محیا دهقانی بازیگر سینما و تلویزیون درباره برگزاری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و تاثیرات این رویداد در وضعیت زیبایی فضای شهر، گفت: این نوع رویدادهای هنری در مدت برگزاری توانسته‌اند بین مردم فرهنگ‌سازی ایجاد کنند و توجه شهروندان را به هنر در جهت زیباکردن محیط شهر و محل زندگی جلب کنند.
وی افزود: بهارستان با موفقیت این خواسته را محقق کرده و چند سالی است که برگزاریش ادامه دارد و در قالب برگزاری چنین رویدادی است که هنر در زندگی روزمره مردم حضور موثر پیدا کرده است.
بازیگر مجموعه تلویزیونی پایتخت درباره توجه و تاکید به حضور رنگ در شهر در بهارستان سال 98 عنوان کرد: استفاده رنگ در اثر هنری به آن جلا می‌بخشد و نظر مخاطب را نسبت به آن برانگیخته می‌کند. به طور کلی هر کار هنری با رنگ است که هویت و اثر بخشی بیشتری خواهد داشت و بهارستان به خوبی به این موضوع توجه کرده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • این کتاب آموزنده شیوه های نوینی را برای حرفه ای ها و تصمیم گیران و همه کسانی که نگران سرنوشت و آینده محیط های شهری هستند پیشنهاد می کند و مجموعه ارزشمندی از نمونه های…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه