مریم صفری: با همکاری هنرمندان می‌توانیم فضای شهری دلپذیر داشته باشیم

مریم صفری گفت: من چندین بار با سازمان زیباسازی همکاری کرده ام و هدفم این است که با همکاری هنرمندان بتوانیم فضای شهری دلپذیر داشته باشیم.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مریم صفری هنرمند نقاش که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: بسیاری از مردم ما با هنرهای ایرانی آشنا نیستند در حالیکه به کمک تخم مرغ‌های رنگی و با حمایت سازمان زیباسازی می‌توانیم مخاطبان را با هنر بیش‌تر آشنا کنیم.
صفری در ادامه بیان کرد: هر سال تعداد هنرمندانی که در بخش‌های مختلف بهارستان کار می‌کنند بیش‌تر می‌شود و این موضوع نشان دهنده این است که سازمان زیباسازی در کار خود موفق بوده است.
این هنرمند افزود: من چندین بار با شهرداری همکاری کردم و هدفم این است که با همکاری سازمان زیباسازی و هنرمندان بتوانیم فضای شهری، دلپذیر داشته باشیم.
مریم صفری در ادامه تاکید کرد: مردم ما نیاز دارند با هنرهای متفاوت آشنا شوند و من هم مانند همه هنرمندان از طرح‌های بهاری در ارائه اثرم استفاده کردم.
صفری خاطرنشان کرد: در سالانه بهارستان 98 به موضوع حضور رنگ در شهر بیش‌تر توجه شد و به نظر من وجود رنگ در شهر می‌تواند جریان پایداری را در شهر رقم بزند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • "همشهری معماری" در شماره نهم خود که آبان ماه 90 منتشر گردید به موضوعات مختلفی در ارتباط با سازمان زیباسازی پرداخت برای مشاهده آنها اینجا و اینجا و اینجا را کلیک فرمائید "همشهری معماری" در شماره…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه