رومینا جزایری: بهارستان فضای شهری را به کمک آثار هنری بهتر کرده است

رومینا جزایری معتقد است؛ سازمان زیباسازی شهر تهران با برپایی سالانه بهارستان به بهتر شد فضای شهری به وسیله هنر کمک کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، رومینا جزایری، از هنرمندان بخش حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان، درباره اثر خود توضیح داد: من همیشه از بهار و عید نوروز بسیار خوشم می‌آمد در نتیجه تصمیم گرفتم ایده‌ای را که سالها در ذهن داشتم در سالانه بهارستان به مرحله اجرا بگذارم.
جزایری در ادامه بیان کرد: امسال به موضوع رنگ توجه ویژه شد و در نتیجه بیش‌تر هنرمندان از رنگ‌های متنوعی در آثار خود استفاده کردند تا مورد توجه شهروندان قرار گیرد.
این هنرمند خاطرنشان کرد: خوشبختانه همه مخاطبین از ایده هنرمندان در بهارستان استقبال می‌کنند و در سال‌های گذشته دیدیم که هنگام نصب، خیلی از مردم درباره آثار پرس و جو می‌کردند و از ما می‌خواستند تا درباره این طرح‌ها توضیح دهیم.
رومینا جزایری در ادامه درباره آثار هنری در فضای شهری گفت: به نظرم وجود آثار هنری در سطح شهر لازم و ضروری است و مردم با آثار هنری که در شهرها نصب می‌شوند ارتباط خوبی برقرار می‌کنند.
جزایری افزود: بسیاری از مردم شناختی نسبت به آثار هنری ندارند در نتیجه باید در فضای شهری بیشتر از آثار هنری استفاده کنیم تا مردم راحت‌تر با این آثار آشنا شوند و ارتباط برقرار کنند.
این هنرمند در پایان گفت: خوشبختانه شهرداری و سازمان زیبا سازی هر سال که می‌گذرد اقدامات خوبی در زمینه هنرهای شهری انجام می‌دهند و هر سال که می گذرد فضای شهری به کمک آثار هنری بهارستان بهتر از سال‌های گذشته می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه