شاهین فرهت: فعالیت‌های شهری هر سال بهتر می‌شود

شاهین فرهت گفت: چند سالی است که شهرداری خیلی فعال شده است و فعالیت‌های شهری آن هر سال بهتر از سال گذشته می شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، شاهین فرهت، آهنگساز پیشکسوت با اشاره به برپایی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: طرح پیشواز از بهار شهرداری تهران که با عنوان بهارستان برگزار می‌شود، بسیار خوب و مناسب است و ثمرات آن را در چند سال گذشته دیده‌ایم در نتیجه این رویدادها باید هر سال ادامه داشته باشد.
فرهت در ادامه بیان کرد: چند سالی است که شهرداری و سازمان زیباسازی شهر تهران خیلی فعال شده است و فعالیت‌های شهری و هنری آن هر سال بهتر از سال گذشته می‌شود. به نظرم شهرداری در ایجاد نشاط و سرور شهروندان بسیار کوشا است.
این آهنگساز افزود: سالانه بهارستان با استقبال شهروندان مواجه شده و بسیاری از مردم از این طرح استقبال می کنند؛ امیدواریم این رویداد هنری مهم سال به سال بهتر برگزار شود.
شاهین فرهت در ادامه تاکید کرد: اینکه شهرداری با آثار هنری به استقبال بهار می رود حرکت بسیار خوبی است زیرا هم نوید آمدن بهار را می دهد و هم مردم را با آثار هنری، بیشتر آشنا می کند.
این هنرمند در پایان با اشاره به موضوع چهارمین سالانه بهارستان که حضور رنگ در سطح شهر است گفت: آثار هنری در سطح شهر سبب آرامش مخاطبان می شود در نتیجه باید هر سال با فرا رسیدن فصل بهار آثاری را برای شهر در نظر بگیریم، زیرا با این اقدام مردم هم بیشتر به سمت آثار هنری گرایش پیدا می کنند. از سوی دیگر حضور رنگ در سطح شهر باعث ایجاد نشاط و سرور شهروندان خواهد شد.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار می شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش2 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1389 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:60.000 ریال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه