مهران صائبی: در هر فصلی باید از آثار هنرمندان در سطح شهر استفاده کنیم

مهران صائبی معتقد است، هر فصلی زیبایی‌های منحصر به فردی دارد و می‌توان رویدادهای مختلفی همچون بهارستان را در دیگر فصل‌های سال برگزار کرد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مهران صائبی از هنرمندان بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین رویداد بهارستان درباره اثر خود در این سالانه هنرهای شهری گفت: اثر من رویکردی خاص به موضوع بهار دارد و در تعامل با شهروندان است که شکل نهایی خود را به دست‌می آورد و مخاطب متوجه می‌شود که با این اثر می خواستم به استقبال بهار و نوروز برویم.
صائبی در ادامه بیان کرد: بهتر است سالانه هنرهای شهری بهارستان در سال‌های آینده نیز ادامه یابد زیرا به کمک آثار هنرمندان می‌توانیم نوید آمدن بهار را به مردم بدهیم و آنها را بیشتر با آثار هنری شهری آشنا کنیم.
این هنرمند افزود: به نظرم در هر فصلی باید از آثار هنرمندان در سطح شهر استفاده کنیم به عنوان مثال در زمستان آثار هنری که در سطح شهر نصب می‌شود باید رنگ و بوی زمستان را داشته باشند.
مهران صائبی در ادامه تاکید کرد: بخش تخم مرغ‌های رنگی سالانه بهارستان چون فضای شهر را تغییر می‌دهد مورد توجه مردم قرار می‌گیرد پس باید این بخش هر سال پربارتر باشد.
صائبی درباره برگزاری چهارمین سالانه بهارستان گفت: همه هنرمندان از برگزاری رویداد بهارستان استقبال می‌کنند و من مطمئن هستم بهارستان روند رو به رشد خود را در سال‌های آینده تکرار خواهد کرد.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مجموعه  مقالات به کوشش:  مرکز پژوهشی هنر، معماری و شهرسازی نظر سال چاپ:  1392رشـد مباحـث مربـوط به پیاده روی و پیاده راه هـا و توجه به عابر پیاده به عنوان سرمایه شهر و شکل گیری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه