نسیم نیکوکلام: بخش تخم‌مرغ‌های رنگی به شهر حال و هوای تازه‌ای بخشید

نسیم نیکوکلام معتقد است، بخش تخم مرغ‌های رنگی سالانه بهارستان به خاطر موضوع آشنا آن برای عموم مردم باعث گرایش بیشتر شهروندان به سمت آثار هنری می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، نسیم نیکوکلام هنرمند نقاش که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، درباره اثر خود توضیح داد: آثاری که در ایام نوروز برای حضور در فضای شهری استفاده می‌شود باید حال و هوای بهاری داشته باشند و از رنگ‌های شاد در آنها استفاده شود من هم در اثری که برای بهارستان سال 98 اجرا کردم از رنگ‌های بهاری استفاده کرده‌ام.
نیکوکلام در ادامه بیان کرد: کودکان در ایام نوروز خیلی با فضای اطراف‌شان ارتباط برقرار می‌کنند در نتیجه باید در آثار هنری از رنگ‌هایی استفاده کنیم که در ذهن آن‌ها حک شود.
این هنرمند خاطرنشان کرد: به طور کلی بخش تخم‌مرغ‌های رنگی به شهر حال و هوای تازه‌ای می بخشد و سبب می‌شود مردم بیشتر به سمت آثار هنری گرایش پیدا کنند.
نسیم نیکوکلام در ادامه تاکید کرد: برگزاری سالانه بهارستان سبب شده است فضایی در اختیار هنرمندان قرار گیرد تا آثاری را ارائه دهند که این آثار در ذهن مردم می‌ماند در نتیجه این اقدام شهرداری و سازمان زیباسازی ارزشمند است.
نیکوکلام در پایان گفت: امسال به موضوع رنگ در شهر خیلی توجه شده است زیرا رنگ روحیه جامعه و افراد جامعه را تغییر می‌دهد و سبب می‌شود چشم شهروندان به زیبایی و رنگ‌های شاد عادت کند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه