فاطمه گودرزی: سالانه هنری بهارستان رشد خوبی داشته است

فاطمه گودرزی بازیگر باسابقه معتقد است، سالانه هنرهای شهری بهارستان در چند سال اخیر رشد خوبی داشته و رو به تکامل گام برداشته است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، فاطمه گودرزی بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درباره برگزاری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و استمرار این رویداد هنری در جهت زیباسازی فضای شهر تهران گفت: همیشه طرح‌های زیادی در این چند دهه اخیر برای تغییرات فرهنگی و هنری در سطح شهر تهران و سایر شهرهای بزرگ برگزار شده‌اند که اغلب آنها مقطعی و کوتاه مدت بودند؛ اما سالانه بهارستان که در آستانه سال نو برگزار می‌شود، چون ماهیت درستی دارد با تداوم بوده و هر سال چهره شهر را دگرگون کرده و خیلی از هنرهای مهجور مانده را به مردم معرفی کرده است.
این هنرمند اضافه کرد: امیدوارم سالانه هنرهای شهری بهارستان که چهارمین دوره‌اش برگزار شده با طی کردن پروسه رشدش به تکامل برسد و فضای شهر را بیش از این تحت تاثیر قرار دهد.
گودرزی با اشاره به تاکید حضور رنگ در شهر در بهارستان سال 98 افزود: تاکید به حضور گسترده رنگ در آثار هنرمندان جوان باعث شد، آثار هنری بهارستان جلوه بهتری داشته باشند و مورد توجه مردم هم قرار بگیرند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مجموعه  مقالات به کوشش:  مرکز پژوهشی هنر، معماری و شهرسازی نظر سال چاپ:  1392رشـد مباحـث مربـوط به پیاده روی و پیاده راه هـا و توجه به عابر پیاده به عنوان سرمایه شهر و شکل گیری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه