اسما گودرزی: مردم با آثار هنری ارتباط برقرار می کنند

اسما گودرزی معتقد است، مردم با آثار هنری که در فضای شهری ارائه می شوند ارتباط برقرار می‌کنند در نتیجه بهتر است هدفمند رویدادهایی همچون بهارستان را در دیگر ایام سال نیز برگزار کنیم
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، اسما گودرزی هنرمند رشته نقاشی که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد درباره اثر خود گفت: اثر من مفهومی نیست و دیدگاه خاصی ندارد؛ اما کلیت آن یک طرح است که حال و هوای نورورز دارد و برای فضای شهری مناسب است. در این اثر از رنگ‌های تیره و رنگ‌های آبی، سبز، سفید و قرمز استفاده کرده‌ام.
گودرزی در ادامه بیان کرد: به نظرم در ایام نوروز باید فضای شهری متفاوتی داشته باشیم، زیرا عید نوروز نوید سال جدید را می‌دهد در نتیجه باید فضای شهر نیز این شادی را در خود مستتر داشته باشد.
این هنرمند در ادامه تاکید کرد: مردم با آثار هنری که در فضای شهری به کار برده می‌شوند ارتباط خوبی برقرار می‌کنند در نتیجه بهتر است در تمامی ایام سال از آثار هنری برای بهتر شدن فضای شهری استفاده کنیم.
گودرزی گفت: همه هنرمندانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند تمام تلاش خود را کرده‌اند که اثری ارائه دهند تا مورد توجه همه قرار گیرد.
این هنرمند در پایان افزود: هنرمندان باید به کمک رنگ فضای شهر را تغییر دهند، زیرا فضای شهر تهران خیلی گرفته است و هنرمندان با رنگ‌های متفاوت می‌توانند چهره شهر را شاداب سازند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مجموعه  مقالات به کوشش:  مرکز پژوهشی هنر، معماری و شهرسازی نظر سال چاپ:  1392رشـد مباحـث مربـوط به پیاده روی و پیاده راه هـا و توجه به عابر پیاده به عنوان سرمایه شهر و شکل گیری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه