سمیه پیرحیاتی: بخش تخم‌مرغ‌های رنگی بهارستان خیلی جذاب است

سمیه پیرحیاتی معتقد است؛ بخش تخم مرغ‌های رنگی سالانه بهارستان برای هنرمندان و شهروندان خیلی جذاب است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سمیه پیرحیاتی که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد درباره اثر خود در این رویداد گفت: رشته من معماری است ولی سال‌های زیادی است در زمینه گرافیک و تصویرسازی فعالیت می‌کنم. ایده‌های بسیاری از این رشته‌ها گرفتم در نتیجه در بخش تخم مرغ‌های رنگی بهارستان سال 98 از این ایده‌ها استفاده کردم. در اثری که ارائه کردم به تلفیق موتیف‌های سنتی و مدرن پرداختم و بخشی از اثر نیز به گل، گیاه و پرنده‌ها اختصاص دارد.
پیرحیاتی در ادامه بیان کرد: در این اثر از رنگ‌های تیره مانند مشکی، سبز، آبی و بنفش و در بخشی دیگری از اثر از رنگ‌های روشن استفاده شده است.
این هنرمند افزود: تخم مرغ‌های رنگی بهارستان بخش خیلی جذابی است و امیدوارم این رویداد هنری ادامه یابد زیرا فضای شهری به کمک آثار بهارستان تغییر می‌کند و مورد توجه شهروندان قرار می‌گیرد.
سمیه پیرحیاتی در ادامه خاطرنشان کرد: برگزاری سالانه بهارستان کار ارزشمندی است که هر سال از آن می‌گذرد آثار جدیدتر و بهتری را در آن می‌بینیم. این اقدام سازمان زیبا سازی شهر تهران قابل تقدیر است، زیرا نشان دهنده این است که فضای شهری و مردم برای شهرداری مهم هستند.
پیرحیاتی در پایان گفت: به نظر من امسال طرح‌های متفاوت و جذابی را در بهارستان سال 98 شاهد بودیم زیرا امسال به موضوع رنگ بیش‌تر توجه شد و همان طور که می‌دانیم رنگ چهره شهر را تغییر می‌دهد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه