عزت الله رمضانی‌فر: بهارستان تاثیرات روانی خوبی در میان شهروندان داشته است

عزت‌الله رمضانی‌فر بازیگر باسابقه معتقد است، سالانه هنرهای شهری بهارستان در چند سال اخیر تاثیر خوبی بر روحیه مردم داشته است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، عزت الله رمضانی‌فر بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون درباره برگزاری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و و تاثیرات آن در وضعیت زیبایی فضای شهر گفت: زیبا شدن چهره دود زده و خاکستری شهر تهران، چند سالی است که با قوت در قالب بهارستان پیگیری و اجرا می شود و تاثیرات روحی و روانی بسیار خوبی در بین مردم داشته است. این رویداد هنری باعث می‌شود که مردم با تردد در ایام نوروز از خیابان‌های زیبا شده حس خوبی در سال جدید داشته باشند و امیدوارم در سال‌های بعد هم مورد توجه قرار بگیرد.
این بازیگر درباره توجه و تاکید به حضور رنگ در شهر در بهارستان سال 98 تصریح کرد: خود رنگ به تنهایی عامل ایجاد روحیه و سرزندگی در بین آدم‌ها می شود و تلفیقش با هنر هم این حس را دوچندان می‌کند و از نظر روحی هم حس خوبی به مخاطب منتقل می‌کند. امسال هم شاهد بودیم که موضوع رنگ توانست در جلب نظر مخاطبان به آثار بهارستان کمک شایانی کند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مجموعه  مقالات به کوشش:  مرکز پژوهشی هنر، معماری و شهرسازی نظر سال چاپ:  1392رشـد مباحـث مربـوط به پیاده روی و پیاده راه هـا و توجه به عابر پیاده به عنوان سرمایه شهر و شکل گیری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه