مسعود انصاری: بهارستان سبب شد مردم هنر را به گونه‌ای دیگر ببینند

مسعود انصاری معتقد است؛ سالانه هنرهای شهری بهارستان سبب شده‌اند که مردم هنر را به گونه‌ای دیگر هم ببینند و با آن ارتباط برقرار کنند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مسعود انصاری از هنرمندان بخش حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان، درباره اثر خود توضیح داد: اثر من ترکیبی است که بخشی از آن طرح‌های سنتی با زمینه تیره دارد. البته دستمان برای ارائه هر اثری در این بخش باز نیست، زیرا خیلی مایل بودم که بخشی از آن به نقش‌های برجسته اختصاص داشته باشد ولی نشد.
این هنرمند افزود: امیدواریم بخش تخم‌مرغ‌های رنگی مورد توجه همه مردم قرار گیرند زیرا هم کودکان و هم بزرگسالان این آثار را دوست دارند. همچنین این آثار سبب می‌شوند مردم هنر را به گونه‌ای دیگر ببینند.
مسعود انصاری در ادامه خاطرنشان کرد: خوشبختانه سال گذشته آثار سالانه بهارستان مورد توجه همه قرار گرفت و این موضوع باعث می‌شود که هر سال در این زمینه پیشرفت کنیم.
انصاری درباره برگزاری بهارستان گفت: رویداد سالانه هنرهای شهری بسیار خوب است و این اقدام سازمان زیباسازی شهر تهران قابل قدردانی است، همچنین رسیدگی در این رویداد خیلی خوب بود زیرا کار را برای هنرمندان راحت کردند.
این هنرمند در پایان گفت: به پیشنهاد سازمان زیباسازی امسال هنرمندان به موضوع رنگ بیش‌تر توجه کردند زیرا رنگ می‌تواند حس و حال خوبی به مخاطبان بدهد.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه