فرزاد خلیفه: بهتر است با بهارستان فرهنگ‌سازی کنیم

فرزاد خلیفه معتقد است، زمانی‌که مردم آثار هنری را در سالانه بهارستان در سطح شهر می‌بینند بیشتر با این آثار ارتباط برقرار می‌کنند و بهتر است با این آثار فرهنگ‌سازی کنیم.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، فرزاد خلیفه هنرمند رشته نقاشی که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، درباره اثر خود گفت: رشته من نقاشی است و سعی کردم در اثری که ارائه می‌دهم رویکردی مدرن داشته باشم و در این اثر از تصویرسازی استفاده کردم.
خلیفه در ادامه بیان کرد: در این اثر از رنگ‌های نارنجی، مشکی، سفید و خاکستری استفاده کرده‌ام. بخشی از این اثر به طبیعت اختصاص دارد که رنگ‌های گرم و شاد برای این بخش استفاده شده است.
این هنرمند خاطرنشان کرد: من چندین سال است که با انتشارات مختلف در زمینه تصویرسازی همکاری می‌کنم و در سالانه بهارستان سال 98 هم دوست داشتم در بخش تخم‌مرغ‌های رنگی شرکت کنم زیرا هنرمندان در این بخش از نزدیک با یک دیگر و مخاطبان در ارتباط هستند.
فرزاد خلیفه در ادامه تاکید کرد: بخش تخم‌مرغ‌های رنگی برای مردم جذاب است زیرا هم‌زمان با ایام نوروز آثار این بخش به سطح شهر می‌آید در نتیجه به راحتی با این آثار ارتباط برقرار می‌کنند.
خلیفه افزود: به طورکلی زمانی‌که مردم آثار هنری را در سطح شهر ببینند بیشتر با این آثار ارتباط برقرار می‌کنند و بهتر است از این فرصت استفاده کنیم تا به نوعی فرهنگ سازی شود که مردم بیشتر به سراغ آثار هنری بیایند.
این هنرمند در پایان گفت: خوشبختانه برگزاری سالانه هنرهای شهری بهارستان سبب شده است تا هنرمندان بیشتر انگیزه پیدا کنند و مردم هم با اشتیاق از این آثار دیدن کنند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه