زمان شرکت در فراخوان نیم تنه و سردیس شهدا و مفاخر فرهنگی ایران تمدید شد

زمان شرکت در فراخوان نیم تنه و سردیس شهدا و مفاخر فرهنگی ایران تا سوم اردیبهشت ماه تمدید شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، با توجه به شرایط ویژه ایام پایانی سال 1397 و به دنبال تعطیلات نوروزی آغاز سال 1398 مهلت شرکت در این فراخوان از سوی معاونت فرهنگی سازمان زیباسازی تمدید شد.
لازم به ذکر است با توجه به ضرورت تخصیص زمان بیشتر برای ارائه هرچه بهتر طرحهای فراخوان نیم تنه و سردیس شهدا و مفاخر فرهنگی ایران، علاقه مندان می توانند آثار خود را تا پایان وقت اداری سوم اردیبهشت ماه سال 98 به دبیرخانه ارائه کنند.
گفتنی است براساس این فراخوان هنرمندان مجسمه‌ساز با مراجعه به دبیرخانه این جشنواره به آدرس تهران- پاسداران، میدان هروی، خیابان وفامنش، خیابان جمالی شرقی، مرکز فعالیتهای مجسمه سازی شهر تهران (عمارت عین الدوله)، تکمیل فرم ثبت نام و تحویل فایل تصویر با کیفیت از ماکت با فرمت JPG و ماکت حجمی در این فراخوان شرکت کنند.
سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور تکریم مقام فاخر شخصیت های علمی - فرهنگی کشور و نیز پاسداشت رشادت‌های شهدای انقلاب اسلامی طراحی نیم تنه و سردیس شهدا، شعرا و مفاخر را برگزار می کند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مجموعه  مقالات به کوشش:  مرکز پژوهشی هنر، معماری و شهرسازی نظر سال چاپ:  1392رشـد مباحـث مربـوط به پیاده روی و پیاده راه هـا و توجه به عابر پیاده به عنوان سرمایه شهر و شکل گیری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه