امیر غفارمنش: بهارستان توانسته جایگاه خودش را در میان شهروندان تثبیت کند

امیر غفارمنش بازیگر باسابقه معتقد است؛ استمرار یک رویداد هنری می تواند در تثبیت جایگاه آن در میان مردم موثر باشد و سالانه بهارستان در این زمینه یک مثال خوب است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، امیر غفارمنش بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون درباره برگزاری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و استمرار این طرح سازمان زیبا سازی شهر تهران در چهار سال گفت: طرح‌های ریز و درشت زیادی در سال‌های اخیر در حوزه‌های مختلف از جمله فرهنگ و هنر اجرا شده‌اند که بعد از یکی دو دوره دیگر مورد توجه قرار نگرفتند و رویکردی فراموشی داشتند. در حالی‌که طرح‌هایی موثر هستند که در سال‌های متمادی اجرایی شوند و تبعات‌شان بعد از انجام‌شان مشخص شود.
وی افزود: سالانه بهارستان هم در این سال‌ها به دور از هیاهو و بدون سر و صدا با جدیت دنبال می‌شود و عده زیادی از هنرمندان جوان مستعد در اجرایش درگیر و سهیم هستند و به نظرم توانسته در آستانه فصل بهار جایگاه خودش را در میان شهروندان تثبیت کند.
این بازیگر درباره توجه و تاکید به حضور رنگ در شهر در بهارستان سال 98 گفت: سالانه بهارستان که شکل گرفته از هنرهای مختلف تجسمی و حجمی نظیر مجسمه‌سازی و نقاشی با استفاده از رنگ است که می‌تواند جلوه‌نمایی کند و نظر مردم را در خیابان‌ها و میادین نسبت به آثار هنری جلب کند و باید همیشه عنصر رنگ در این طرح جدی گرفته شود و در سال‌های آینده هم تکرار شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه