مهران رجبی: موضوع رنگ جذابیت‌های سالانه بهارستان را دو چندان کرده است

مهران رجبی گفت: توجه چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به موضوع رنگ در شهر، جذابیت‌های این رویداد فرهنگی و هنری را دو چندان کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مهران رجبی بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درباره برگزاری چهارمین سالانه بهارستان و تاثیرات این رویداد در وضعیت زیبایی معابر و میادین شهر تهران گفت: تجربه نشان داده طرح‌هایی که مبتنی بر فرهنگ و هنر شکل می‌گیرند در صورت اجرای درست و با برنامه همواره می‌تواند موثر و جذاب باشند و تاثیرات مختلف فرهنگی به دنبال داشته باشند؛ رویداد بهارستان نیز در این راستا یک تجربه موفق است که در سال‌های اخیر توانسته هنر را به میان مردم بیاورد.
وی افزود: سالانه بهارستان بر روی مردم و نوع نگرش‌شان به مسائل هنری و اجتماعی اثرگذار بوده و معتقدم انجام این رویداد باعث شده که مردم از حضور در خیابان‌ها، معابر و میادین شهری احساس خوشحالی بیشتری داشته باشند.
این بازیگر درباره توجه و تاکید به حضور رنگ در طرح بهارستان سال 98 گفت: ورود رنگ به هر طرح فرهنگی و هنری از شرایط واجب و لازم و ضروری است تا بتواند اثر مثبتی روی مخاطبش داشته باشد و او را با بطن اثر درگیر کند. امسال هم رنگ‌های جذاب آثار هنری بهارستان جلوه زیبای شهر را دو چندان کرده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه