نرجس السادات محمدی: بهارستان سبب شده تا فضای شهری متفاوت داشته باشیم

نرجس السادات محمدی معتقد است، در سال‌های اخیر سالانه بهارستان باعث شده تا فضای شهری متفاوتی را شاهد باشیم.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، نرجس السادات محمدی از هنرمندان بخش حرفه‌ای چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان، درباره اثر خود در این رویداد گفت: طرح من در بخش تخم مرغ‌های رنگی اثری انتزاعی است که بافت‌هایی را به آن اضافه کرده‌ام. این اثر دارای شخصیت‌پردازی ذهنی است و در آن از رنگ‌های خاص استفاده شده است.
این هنرمند بیان کرد: بخش تخم مرغ‌های رنگی در سال‌های اخیر مورد توجه همه قرار گرفته‌است و معتقدم باید بیشتر به این بخش در سالانه بهارستان توجه شود. این بخش می‌تواند فضای شهر را زیباتر کند و حال و هوای نوروز را در فضای شهری ایجاد می‌کند.
نرجس السادات محمدی درباره بهارستان 98 نیز گفت: برگزاری رویداد بهارستان به نفع هنرمندان است زیرا به راحتی می‌توانند هنر خود را در فضای عمومی و در میان مردم ارائه دهند. این سالانه همچنین سبب شده تا فضای شهری متفاوتی را در چند سال اخیر شاهد باشیم.
این هنرمند تاکید کرد: من اولین بار است که در سالانه هنرهای شهری بهارستان شرکت می کنم و خوشحال هستم که می توانم هنرم را ارائه دهم تا مردم از دیدن این اثر خوشحال شوند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مجموعه  مقالات به کوشش:  مرکز پژوهشی هنر، معماری و شهرسازی نظر سال چاپ:  1392رشـد مباحـث مربـوط به پیاده روی و پیاده راه هـا و توجه به عابر پیاده به عنوان سرمایه شهر و شکل گیری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه