نسترن عنبری: مردم به فضای شهری نیاز دارند که آن‌ها را شاد کند

نسترن عنبری معتقد است؛ مردم جامعه نیاز به فضای شهری دارند که آن‌ها را شاد کند و بهارستان توانست این بستر را فراهم کند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، نسترن عنبری از هنرمندان بخش حرفه‌ای چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان درباره اثر خود در این رویداد توضیح داد: اثر من حال و هوایی خواست دارد و با اینکه رویکرد بهارستان 98 موضوع رنگ در شهر بود اما در بخشی از این اثر از رنگ سیاه و سفید استفاده شده است.
عنبری در ادامه بیان کرد: مردم جامعه نیاز به فضای شهری دارند که آن‌ها را شاد کند و بخش تخم مرغ‌های رنگی بهارستان فضای شهری را در راستای شادی افزایی تغییر می‌دهد، زیرا همزمان با ایام نوروز برگزار می‌شود و در نتیجه حال و هوای بهاری را به شهر می‌‌آورد.
این هنرمند افزود: فضای شهر به کمک آثار بهارستان 98 زیباتر شده است و باید به این زیبایی بیشتر اهمیت دهیم؛ زیرا شهر خانه دوم است در نتیجه باید فضای شهری متفاوت داشته باشیم.
نسترن عنبری خاطرنشان کرد: در کشورهای دیگر هنر در تمامی نقاط شهر دیده می‌شود و بهتر است ما هم در شهرهای مختلف کشورمان هنر را در معرض دید مردم قرار دهیم.
عنبری در پایان گفت: برگزاری سالانه بهارستان سبب شده فضای شهری متفاوت داشته باشیم و همه هنرمندان این رویداد نیز تلاش خود را کرده‌اند تا آثاری متفاوت در فضای شهری اجرا کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه