رویداد بهارستان از منظر زیبایی شناسی ایده خوبی است

یک هنرمند هنرهای محیطی گفت: رویداد بهارستان از منظر زیبایی شناسی و فرهنگی ایده بسیار خوبی است و می تواند موجب تحول در فضای شهری شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مهدی توتونچیان هنرمند هنرهای محیطی که از شرکت کنندگان در رویداد بهارستان است، در مورد این رویداد گفت: این رویداد از منظر فرهنگی و زیبایی شناسی ایده بسیار خوبی است و برای فضای شهری و روحیه شهروندان تاثیر مثبت خواهد داشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر و با توجه به مشکلاتی که شاید مردم با آن درگیر هستند، نمایش طرح های هنری با رویکرد تنوع رنگی می توانند بهبود حال شهروندان و در آستانه نوروز بسیار موثر باشد.

هنرمند با اشاره به تمرکز بر استفاده از رنگ های متنوع در طرح های امسال تصریح کرد: در صورتی که این رنگ ها با دقت انتخاب شوند، تاثیر روانی متناسبی بر روحیه شهروندان خواهد گذاشت.

توتونچیان درباره طرح خود نیز توضیح داد: طرح بنده یک المان نوروزی و یک ماهی بزرگ است که بر روی آن به تعدادی ماهی کوچک دیگر قرار دارد. این طرح نشان دهنده همبستگی است و نشان می دهد در صورتی که همه افراد باهم اتحاد داشته باشند، میتوان یک جریان بزرگ را هدایت کرد.

وی در خصوص سوابق خود نیز تصریح کرد: بنده فارغ التحصیل مجسمه‌سازی هستم و تاکنون نیز در نمایشگاه های گروهی و ساخت مجسمه های شهری فعالیت داشته ام. امسال نیز برای اولین بار است که در این رویداد شرکت می کنم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مطالعه، بررسی و تهیه ضوابط و دستورالعمل های اجرایی کاربرد رنگ در منظر شهری با توجه به نیاز شهرداری به تحقیقات در حوزه رنگ ‌آمیزی شهری، پروژه مطالعاتی تدوین دستورالعمل‌های اجرایی کاربرد رنگ در منظر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه