محمد منتشری: آثار بهارستان به خوبی معنا و مفهوم خود را منتقل می‌کنند

محمد منتشری معتقد است؛ آثار سالانه بهارستان در ایام نوروز به خوبی معنا و مفهوم خود را به شهروندان منتقل می کنند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، محمد منتشری خواننده پیشکسوت درباره چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: شهروندان باید با آثار هنری از نزدیک آشنا شوند و زمانی که اثر هنری در سطح شهر ارائه می‌شود، مخاطبان نیز می‌توانند راحت‌تر با آنها ارتباط برقرار کنند. بسیاری از آثار سالانه بهارستان که در ایام نوروز به سطح شهر می‌آینند به خوبی معنا و مفهوم خود را به شهروندان منتقل می‌کنند.
منتشری در ادامه تاکید کرد: به طورکلی با آمدن فصل بهار بسیاری از هنرمندان دست به کار می‌شوند تا آثاری ارائه دهند که رنگ و بوی بهار داشته باشد در نتیجه سطح شهر را هم باید با آثار هنری تغییر دهیم.
این خواننده بیان کرد: باید توجه داشته باشیم که از آثاری در سطح شهر استفاده کنیم که پیامی را منتقل کند اگر آثار هنری پیامی را به مخاطبان منتقل نکند اثرگذاری نخواهند داشت.
این خواننده در ادامه با اشاره به تاثیر سالانه بهارستان خاطرنشان کرد: این اقدام شهرداری و سازمان زیباسازی شهر تهران راه را برای هنرمندان جوان باز کرده است و بهتر است هنرمندان از آثاری استفاده کنند تا سطح شهر را زیباتر سازند.
محمد منتشری در ادامه افزود: در سطح شهر باید همیشه آثار هنری وجود داشته باشد یعنی اینکه وجود آثار هنری فقط مختص به زمان خاصی نباشد بلکه در تمام فصل‌های سال از آثار هنری در سطح شهر استفاده کنیم.
چهارمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1398 در سطح شهر تهران برگزار می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مرحوم دکتر رضا سیروس صبری این کتاب شامل مبانی نخستین برای تجدید حیات مفهوم مدنی شهر و فرهنگ شهری می باشد. سازمان زیباسازی شهر تهران نیز با ارائه این اثر ارزشمند، سعی داشته یپوندی کاربردی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه