نقاشی های دیواری در رویداد بهارستان چهره شهر را تغییر داده است

یک هنرمند هنرهای محیطی گفت: نقاشی های روی دیوار و آذین بندی ها چهره زیبایی به شهر داده و بسیاری از مردم به آنها علاقه مند هستند .
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، امید خندان هنرمند هنرهای محیطی درخصوص رویداد بهارستان گفت: این دوره از رویدادها بسیار خوب بوده و تاثیر بسیار زیادی بر روحیه مردم و جامعه دارد.

وی افزود: به عنوان مثال نقاشی های روی دیوار و آذین بندی ها چهره زیبایی به شهر داده و بسیاری از مردم به آنها علاقه مند هستند.

خندان افزود: زمانی که در حال طراحی و نصب إلمان ها هستیم، بسیاری از شهروندان از جمله کودکان و نوجوانان نسبت به این امر اشتیاق نشان داده و با ابراز علاقه سوالات زیادی از ما می کنند.

خندان اظهار داشت: برگزاری این رویداد روند بسیار خوبی را در شهر ایجاد کرده است چرا که باعث تحول در زیبایی شهر شده بسیاری از مخاطبان و مردم را جذب خود می‌کند.

وی درباره تاثیر توجه به رنگ در طرح های این دوره از رویداد بهارستان تصریح کرد: افزایش توجه و تاکید بر ترکیب رنگی موجب شادتر شدن چهره شهر در ایام نوروز شده است و این امر موجب جلب توجه بصری مردم شده و نمایش طرح های شاد و متنوع تاثیرات مطلوبی بر روان مردم مردم خواهد گذاشت.

وی با بیان اینکه برای اولین بار است که در رویداد بهارستان شرکت می‌کند، درباره تحصیلات خود توضیح داد: در مقطع لیسانس مدرک برق قدرت دارم و پس از آن دوره های طراحی داخلی را در کشور ژاپن گذرانده ام. تاکنون نیز در زمینه دکوراسیون داخلی، طراحی ساختمان ها و نقاشی دیواری فعالیت کرده ام.

این هنرمند درباره طرح خود نیز توضیح داد: طرح بنده شامل سه گربه است که از چشمان آنها چراغ‌هایی بیرون زده و این چراغ ها موجب جلب توجه مخاطبان می شود.

خندان افزود: این طرح به صورت نقش برجسته و با آهن کار شده و با همکاری کارشناسان عمارت عین الدوله قرار است به شکل چسبیده به دیوار اجرا شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • به کوشش: محمدحسن حامدی سال چاپ: ۱۳91 هنر مجسمه سازی در ایران اوج و حضیض های بیشماری را شاهد بوده است، چه به عقیده بسیاری از صاحب نظران، همین اوج و حضیض های تاریخی این…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه