ملیحه بخشیان: شهرداری هر سال برای زیباتر شدن شهر تلاش می کند

ملیحه بخشیان معتقد است که شهرداری و سازمان زیباسازی شهر تهران با سالانه بهارستان هر سال برای زیباتر شدن شهر تلاش می‌کنند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، ملیحه بخشیان از هنرمندان بخش حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: طرح من در این رویداد مضمون عید دارد ولی تم رنگی آن جدید است یعنی از گل‌های آبی با برگ‌های نارنجی استفاده کردم. همچنین این اثر فرم‌های انتزاعی دارد و در آن فضای منفی هم وجود دارد. من در این اثر زیاد وفادار به موضوع طبیعت نبودم.
این هنرمند تصویرگر که در دوسال گذشته در بخش آثار محیطی سالانه بهارستان حضور داشته و برای اولین بار است در بخش تخم‌مرغ‌های رنگی شرکت کرده، گفت: به نظر من اقدام شهرداری و سازمان زیباسازی با برگزاری سالانه بهارستان قابل قدردانی است، زیرا در سال‌های اخیر شاهد هستیم که شهرداری هر سال برای زیباتر شدن شهر تلاش زیادی می‌کند.
بخشیان در پایان گفت: چهارمین سالانه هنرهای شهری توجه ویژه‌ای به موضوع رنگ داشته زیرا رنگ می تواند حس و حال خوب را به همه شهروندان منتقل کند. همچنین با رنگ می‌توانیم آرامش را به شهر برگردانیم.
چهارمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1398 در سطح شهر تهران برگزار می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مرحوم دکتر رضا سیروس صبری این کتاب شامل مبانی نخستین برای تجدید حیات مفهوم مدنی شهر و فرهنگ شهری می باشد. سازمان زیباسازی شهر تهران نیز با ارائه این اثر ارزشمند، سعی داشته یپوندی کاربردی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه