ملیحه بخشیان: شهرداری هر سال برای زیباتر شدن شهر تلاش می کند

ملیحه بخشیان معتقد است که شهرداری و سازمان زیباسازی شهر تهران با سالانه بهارستان هر سال برای زیباتر شدن شهر تلاش می‌کنند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، ملیحه بخشیان از هنرمندان بخش حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: طرح من در این رویداد مضمون عید دارد ولی تم رنگی آن جدید است یعنی از گل‌های آبی با برگ‌های نارنجی استفاده کردم. همچنین این اثر فرم‌های انتزاعی دارد و در آن فضای منفی هم وجود دارد. من در این اثر زیاد وفادار به موضوع طبیعت نبودم.
این هنرمند تصویرگر که در دوسال گذشته در بخش آثار محیطی سالانه بهارستان حضور داشته و برای اولین بار است در بخش تخم‌مرغ‌های رنگی شرکت کرده، گفت: به نظر من اقدام شهرداری و سازمان زیباسازی با برگزاری سالانه بهارستان قابل قدردانی است، زیرا در سال‌های اخیر شاهد هستیم که شهرداری هر سال برای زیباتر شدن شهر تلاش زیادی می‌کند.
بخشیان در پایان گفت: چهارمین سالانه هنرهای شهری توجه ویژه‌ای به موضوع رنگ داشته زیرا رنگ می تواند حس و حال خوب را به همه شهروندان منتقل کند. همچنین با رنگ می‌توانیم آرامش را به شهر برگردانیم.
چهارمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1398 در سطح شهر تهران برگزار می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: گرافیتی- رویکردی انتقادی نویسنده: مسعود کوثری ناشر: دریچه نو تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت: 120.000 ریال نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه